Офіційний сайт міста Ізюм

93 переглядiв

Новорічний калейдоскоп ізюмських спортсменів

25-10-14-2

        У СК «Локомотив» відбулися дві гри чемпіонату Харківської області з баскетболу серед юнацьких команд 2005-2006 р.н. Команда тренера-викладача Скрипника Р.В. 22 грудня 2017 року приймала команду МК ДЮСШ № 7, а 23 грудня провела гру із командою СДЮСШОР «Україна». Перша гра закінчилися перемогою гостей з рахунком 72:35, друга – перемогою ізюмчан з рахунком 86:64.

        З 18 по 24 грудня 2017 року у м. Харкові проходили змагання Всеукраїнського турніру з боксу серед молоді 2000-2001 р.н. пам’яті ЗТУ Б.К. Андреєва, в якому брали участь Сірик Віталій та Пелех Данило, вихованці тренера-викладача Кириченка В.П. Загалом у турнірі взяли участь 84 боксери у десяти вагових категоріях. Сірик Віталій посів ІІІ місце у ваговій категорії 91 кг, поступившись у півфіналі Дмитру Бордюгу, боксеру з Кременчука.

        23-24 грудня у спортивній залі по вул. Замостянській, 31 пройшов відкритий турнір з міні-футболу, присвячений новорічним святам, серед юнаків 2003-2004 р.н. та 2005-2006 р.н. У турнірі брали участь команди Ізюма, Змійова, Балаклії та Бахмута. У віковій категорії 2003-2004 р.н. перемогу одержала команда юнаків Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, другою була команда м. Зміїва, , третьою – команда ДЮСШ «Колос» м. Балаклія. Серед юнаків 2005-2006 р.н. перемогу одержала команда ДЮСШ м. Бахмута, ІІ місце посіла команда Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, ІІІ місце – команда ДЮСШ м. Зміїіва. Кращим воротарем турніру визнаний Овсянніков Ярослав, кращим захисником – Калюжний Максим, обидва вихованці тренера-викладача Недавнього В.В.

        23 грудня у смт Слобожанське Харківської області відбулися змагання Відкритого турнірі з боротьби самбо серед новачків, в якому взяли участь 15 вихованців відділення боротьби самбо (тренер-викладач Настаченко М.О.). Переможцями турніру стали Кухаренко Сергій та Сороченко Данило. ІІ місце вибороли Столпаков Богдан, Кузнецов Володимир. ІІІ місце – Шийко Софія, Колотій Данило та Харківський Кирило.

        У відкритому турнірі з боксу, присвяченому Новорічним святам, який проходив 24.12.2017 року у м. Балаклія взяли участь 82 юних боксери з смт. Шевченкова, Чугуєва, Куп՚ янська, Харкова, Ізюма та Балаклії. 11 вихованців відділення боксу під керівництвом тренера-викладача з боксу Літвінова І.О. змагалися за головні нагороди турніру. Переможцями змагань стали

        Лук՚ яненко Богдан, Сухін  Анатолій, Травинський Данило, Лавров Данило, Виниченко Ілля, Махов Олег та Черепня Микита.

        Відкритий передноворічний турнір «Новорічний Даянг» пройшов 23 грудня у м. Дружківка Донецької області на базі місцевої ДЮСШ та зібрав понад сто тхеквондистів з Маріуполя, Ізюма, Мирнограда та Дружківки. Початківці-атлети змогли випробувати свої сили в поєдинках, пройшовши перше бойове хрещення. Змагання стали хорошим стартом для новачків. Більш досвідчені спортсмени відточували техніку ведення бою і роботу на електронних системах суддівства. За підсумками турніру Дружківка взяла кубок за перше загальнокомандне місце, Ізюм – друге, третє місце завоював Мироноград.

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради