Офіційний сайт міста Ізюм

255 переглядiв

Об’єднаній територіальній громаді з центром в місті Ізюм – бути!

MVT03445

27 березня 2019 року в Ізюмі відбулася чергова 85 сесія Ізюмської міської ради. На ній депутатами розглядались питання бюджетної, соціальної-економічної, житлово-комунальної, екологічної, медичної, земельної та інших сфер життєдіяльності нашого міста.
З доповіддю про результати роботи Ізюмської міської прокуратури виступив її керівник Станіслав Гальченко.
Була затверджена міська Програма щодо підтримки внутрішньо-переміщених осіб, внесені зміни до комплексної Програми соціального захисту населення міста Ізюм на 2018-2020 роки, ухвалено створення ініціативної групи для формування складу Молодіжної ради при Ізюмській міській раді тощо.
Та головним рішенням березневого сесійного засідання стало надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади сіл Кам’янка, Суха Кам’янка, Синичино, Тихоцьке Кам’янської сільської ради Ізюмського району до територіальної громади міста Ізюм. За це рішення проголосувало 24 депутати із 28 присутніх у залі. Тож на теренах Харківщини місто Ізюм стало другим містом обласного значення (після Лозової), яке невдовзі в рамках процесу децентралізації отримає статус центру новоствореної об’єднаної територіальної громади.
На сесії були представники Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, – директор Діана Баринова та радник з питань децентралізації Віктор Нестеренко.
Після закінчення сесійного засідання за їх участі відбувся «круглий стіл» щодо подальших кроків на шляху об’єднання міста Ізюм та сіл Кам’янської сільської ради. За «круглим столом» були присутні Ізюмський міський голова Валерій Марченко, його заступник Костянтин Петров, начальник відділу внутрішньої політики та організаційної роботи ІМР Юлія Бережна, голова Кам’янської сільської ради Людмила Задніпровська, члени робочої групи з добровільного приєднання сіл Кам’янської сільської ради до територіальної громади міста Ізюм Людмила Шамрай та Ірина Восьмерик.
Під час спілкування представники центру розвитку місцевого самоврядування на конкретних прикладах розповіли про накопичений досвід у процесі створення подібних громад у Харківській області, а також обом сторонам дали важливі поради щодо юридично вірного оформлення документації.
Завершився «круглий стіл» спільним брифінгом директора Харківського центру розвитку місцевого самоврядування Діани Баринової, Ізюмського міського голови Валерія Марченка та голови Кам’янської сільської ради Людмили Задніпровської.