204 переглядiв

Одинадцять боксерських команд змагалися на ізюмському рингу

MVT04686

3 та 4 травня 2019 року в Ізюмі на базі ФОК «Донець» пройшов традиційний ХІХ відкритий обласний турнір з боксу, присвячений Дню Перемоги. Помірятися силою і спритністю на ізюмський ринг вийшло 120 боксерів з Харкова, Дніпра, Ізюма, Балаклії, Первомайського, Шевченкового, Куп’янська, Мерефи, Краматорська, Безлюдівки, Вовчанська.
Організаторами турніру виступили керівництво міста та управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.
Розпочались змагання з урочистого параду-відкриття, на якому з вітальним словом до присутніх звернувся Ізюмський міський голова Валерій Марченко. Валерій Віталійович побажав юним учасникам турніру чесної і безкомпромісної боротьби, удачі, витримки й успіху у змаганнях, а також подякував тренерам за якісну підготовку спортсменів та батькам за їхню підтримку.
Потому розпочались поєдинкові бої, за результатами яких відбулось визначення і нагородження переможців.
Змагання обслуговувала суддівська колегія на чолі з головним суддею майстром спорту СРСР з боксу Віталієм Приймаковим (суддя національної категорії, м. Харків) та головним секретарем майстром спорту України з боксу Вадимом Світличним (національна категорія, м. Харків).
Справжній бійцівський характер показали юні спортсмени ізюмської школи боксу на чолі з тренерами Ігорем Літвіновим та Володимиром Кириченком. Переможцями турніру серед вихованців відділення боксу Ізюмської ДЮСШ імені В.В.Ткаченка у своїх вікових та вагових категоріях стали Чуча Дмитро, Чуча Денис, Луковка Максим, Бондаренко Ілля, Загнойко Данило, Долженков Тимур, Опанасенко Кирило, Новодранов Іван, Крамар Денис, Травинський Данило, Штанг Дмитро, Саліхов Юнус, Сухина Анатолій, Крикун Ростислав, Могилевський Максим, Бірюков Кирило, Дубинський Іван, Кузнецов Назар та Рябенко Андрій. На другу сходинку п’єдесталу піднялися Перевозник Леонід, Рубинов Максим, Сидоренко Михайло, Мухлаєв Дмитро, Каранда Денис, Шопін Данило, Єхало Назар, Матасов Олексій, Максименко Максим, Сорокотяга Данило, Умаєв Сулим, Черепня Микита та Козлов Єгор. Бронзові медалі змагань дісталися Саліхову Юсупу, Ляшенку Ярославу, Лук’яненку Богдану, Лук’янову Ярославу, Ісаєву Кирилу, Данку Вячеславу та Безгін Захару.
Кращим боксером турніру був визнаний ізюмчанин Кузнецов Назар.
У програмі турніру був представлений показовий бій між кандидатом у майстри спорту Багулею Сергієм та діючим майстром спорту міжнародного класу Юхта Іваном із міста Харків.
Вони продемонстрували майстер клас для юних боксерів. Глядачі теж із задоволенням поспостерігали за тактичною боротьбою, що відбувалася на рингу, та досконалою технікою майстрів кожної перчатки.
Іван Юхта та Сергій Багуля поділилися спортивним досвідом з юними боксерами, надали корисні поради щодо тренувань. Всі бажаючи мали можливість з ними з фотографуватися.

 

Електронна платформа Громадський бюджет