Офіційний сайт міста Ізюм

217 переглядiв

ОДНА ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА

Pray+for+Ukraine

       На передодні Дня Соборності України 20 січня 2017 року в Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов конкурс «Соборна та єдина моя Україна», в якому брали участь всі загальноосвітні школи м. Ізюма, що входять у міську організацію учнівського самоврядування «Нове покоління».

       Дітям потрібно було власними руками створити 3D мапу України, яка була поділена на 24 області, Крим, Чорне і Азовське моря та за жеребкуванням розділена між дев’ятьма школами м. Ізюма.

      Учням необхідно було відобразити на мапі визначні місця і споруди регіонів, відтворити їхній рельєф і географію, при цьому дотримуватися масштабу і топографічної цілісності.

       Компетентне журі спочатку за десятибальною шкалою оцінило роботи школярів, і тільки після цього організатори конкурсу розповіли кому і якій школі належали дані роботи. Таким чином, принцип неупередженості оцінювання був повністю дотриманий.

       Після чого школярі публічно презентувати свої роботи і отримували додаткові бали.

       Таким чином, Ізюмська гімназія №1, гімназія №3, загальноосвітні школи №10 та №11 отримали почесні грамоти, а інші загальноосвітні заклади міста призові дипломи.

       Цінний експонат вже зібраної Єдиної Соборної України створеною на 3D мапі творчими і талановитими дітьми м. Ізюма в найближчому майбутньому планується виставити для широкого загалу в Центральній бібліотеці міста.