Офіційний сайт міста Ізюм

216 переглядiв

Одноразова грошова допомога до 5 травня.

без опл доп

      Щорічно до 5 травня  виплачується одноразова грошова допомога  певним  категоріям громадян, зокрема учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань.

       На отримання її у 2017 роцi вже можна готувати документи. Списки ветеранів війни є в органах соцзахисту, тому їм не потрібно нікуди звертатися – виплата нараховується автоматично. Всі, хто ще продовжує служити, отримають виплати автоматично, тому що  цим займаються в частинах і передадуть документи.

       Але учасники бойових дій, що не працюють і не отримують пенсію, мають самі звертатися до військкоматів. Така особа має звернутися  до військомату і надати наступні документи: військовий квиток, ідентифікаційний номер, посвідчення учасника бойових дій, а також  заяву про виплату допомоги. Після цього така особа буде внесена в списки, які  будуть подані до управління соцзахисту.

        Особи, які не отримають разової грошової допомоги до 5 травня, мають право звернутися за нею та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

       Учасники АТО для вирішення питань щодо отримання одноразової грошової допомоги, а також щодо інших питань соціального захисту мають право на адвоката за кошт держави. За правовою допомогою просимо звертатися в Iзюмське  бюро правової допомоги, яке знаходиться за адресою: м. Iзюм, вул. Соборна, 37.