37 переглядiв

Оголошення про початок відбору Міністерством у справах ветеранів України проєктів, які отримають фінансування з державного бюджету у 2021 році

121212121212

Міністерство у справах ветеранів України розпочало відбір проєктів, які отримають фінансування з державного бюджету у 2021 році. Міністерство розглядатиме проєкти громадських об’єднань ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, присвячені, зокрема, кільком пріоритетним напрямкам.

Дедлайн – 17 листопада 2020 року 16:00.

У рамках оголошеного конкурсу Міністерство розглядатиме проєкти громадських об’єднань ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та жертв політичних репресій, присвячені, зокрема, кільком пріоритетним напрямкам. Серед них:

  • Формування у суспільстві позитивного іміджу ветеранів.
  • Підняття рівня національно- та військово-патріотичного виховання, зокрема, через залучення до виховного процесу ветеранів.
  • Сприяння працевлаштуванню учасників АТО/ОСС та запровадження ними власної справи.
  • Соціальна адаптація ветеранів. Розвиток фізичної культури і спорту серед ветеранів та членів їх сімей.
  • Підвищення організаційної спроможності громадських об’єднань ветеранів тощо. 

Максимальний обсяг фінансування на більшість проєктів становить 800 тисяч гривень. При цьому важливо зауважити, що підтримка здійснюється на умовах співфінансування: держава надаватиме кошти обсягом не більше 85% від загальної кошторисної вартості кожного проєкту. 15% витрат фінансує безпосередньо громадське об’єднання.

Громадські об’єднання можуть надсилати свої пропозиції до 16:00 год. 17 листопада 2020 року за адресою: м. Київ, провулок Музейний, 12, Міністерство у справах ветеранів України, 2 поверх, каб. 209.

Детальніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням

 

Електронна платформа Громадський бюджет