77 переглядiв

Оголошується прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

images

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литвита Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви (зі змінами), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 18 березня 2019 року за № 271/33242, Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 1,25 млн. грн.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

– Неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема: інститути громадянського суспільства; установи, які працюють з молоддю.

– Юридичні особи, зареєстровані в Україні, подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту.

– Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Литви та надати відомості про неї при подачі документів.

Подача документів на участь у конкурсі:

Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий до Мінмолодьспорту на офіційному бланку організації до 18:00 (за Київським часом) 25 квітня 2019 року.

Пакет документів має містити:

– заявку (оригінал та копія у паперовому вигляді та на електронну адресу);

– детальний кошторис витрат;

– копії установчих документів;

– проект договору про реалізацію проекту (організація, яка стане переможцем та буде реалізовувати проект, повинна підписати з Міністерством молоді та спорту договір про реалізацію проекту).

Заявки подаються у друкованій формі за адресою м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 418 та в електронній формі (kultmolodi@ukr.net). Телефон для довідок: 044-287-24-57.

Інститути громадянського суспільства, заклади, установи можуть подавати на конкурс кілька заявок. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

Пріоритети конкурсу 2019 року:

– Поширення європейських цінностей серед молоді, обмін досвідом європейської та євроатлантичної інтеграції, зміцнення співробітництва між Україною та Литовською Республікою в рамках Європейського Союзу, Ради Європи, ОБСЄ та НАТО.

– Визнання спільної історичної та культурної спадщини, її аналіз і поширення молоддю серед молоді (зокрема, в рамках ЮНЕСКО та інших інституцій Організації Об’єднаних Націй).

– Підтримка громадянської освіти, громадянської активності серед молоді, волонтерства та соціального підприємництва.

– Популяризація 10-ї річниці діяльності ініціативи ЄС «Східне партнерство» та поширення інформації про здобутки цієї ініціативи.

Проекти можуть реалізовуватися на територіях України та Литовської Республіки незалежно від місця подання заявки та залежно від обраного виду проекту:

– семінар, тренінг;

– зустріч, дискусія;

– конференція;

– табір;

– форум;

– інший захід для молоді.

Умови реалізації проектів:

  • тривалість одного проекту повинна бути не менше 5 днів та не більше 10 днів, не враховуючи днів приїзду і від’їзду учасників проекту підготовчого етапу та підготовчого візиту;
  • проекти можуть бути реалізовані як в Україні, так і в Литві;
  • участь у проектах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю;
  • кількість учасників проекту повинна становити не менше 10 та не більше 15 учасників з кожної країни, у тому числі принаймні 1 супроводжуючий чи керівник групи. Кількість учасників проекту з України та Литви має бути рівною;
  • підготовчий візит може тривати 2-4 робочих дні, участь у якому беруть не більше 6 учасників (по 3 особи з кожної країни).

Детальні умови участі у конкурсі та перелік документів ви знайдете у Наказі.

 

Хто та коли прийме рішення про переможців конкурсу?

 

Рішення про переможців конкурсу приймає Комітет Ради обмінів молоддю України та Литви під час проведення чергового засідання.

Перелік переможців конкурсу буде розміщено на сайті Мінмолодьспорту до 21 червня 2019 року.

Склад Української частини Комітету Ради затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України 14 березня 2018 року № 162.

До складу Ради входять:

Українська сторона:

Микола Мовчан – заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції, голова Української частини;

Ігор Жовква – керівник Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента України;

Олег Петренко – народний депутат України;

Юрій Юзич – головний експерт групи “Молодіжна політика” Реанімаційного пакету реформ.

 

Литовська сторона:

Ейтвидас Бінгеліс – заступник Міністра соціального захисту та праці Литовської Республіки, голова Литовської частини Комітету;

Аста Адріяускєне – голова відділу з питань України та Молдови, Міністерства закордонних справ Литовської Республіки;

Інгрида Куткєне – Радник відділу з питань політики імплементації Уряду Литовської Республіки;

Йонас Ланяускас – директор департаменту у справах молоді при Міністерстві соціального захисту та праці Литовської Республіки.

 

Електронна платформа Громадський бюджет