310 переглядiв

«Осінній бал» у дружньому колі

Заставка Ізюм.00_03_13_12.неподвижное изображение018 Другий місяць осені розпочинається з особливої дати: 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений у 1991 році Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні – це також і День ветерана.
З цієї нагоди у територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської міської ради відбувся урочистий захід – «Осінній бал». Це свято стало прекрасною нагодою ще раз подякували присутнім ветеранам війни та праці, усім людям старшого покоління за самовіддану працю на благо міста, за доброту та мужність, активну громадську позицію і побажати як найдовше почувати себе потрібними місту та своїм близьким, залишатися активними, молодими душею та тілом.
Щирі слова вітання почули гості від заступника Ізюмського міського голови Костянтина Петрова та директора територіального центру Олени Ковалевської.
На святі панувала атмосфера душевного тепла та оптимізму. Відкрили бал осіннім вальсом чарівні дами – учасниці оздоровчо-спортивної групи «Бадьорість». Гарного настрою додали чудові музичні та танцювальні виступи, які подарували всім присутнім ізюмські артисти: квартет скрипалів «Bravissimo» (Ізюмська дитяча музична школа), танцювальний колектив «Елегія» (керівник Світлана Фролова), співак Дмитро Ріпак. Прикрасою заходу стала художня виставка «Зачарований світ краси» від митців «Ізюмського вернісажу» (керівник Володимир Федоренко).
Виступили цього святкового дня і ветерани теритріального центру: акапельно пісню заспівали Світлана Шаламова та Світлана Башинська, вірші прочитали Галина Зеленська та Світлана Клочко, індійський танець виконала Людмила Конарева.
Подарунком та окрасою свята став осінній вальс, у виконанні молодих фахівці закладу, до якого долучилися всі присутні.
Свято завершилось, але ті хвилини радості, щастя та гарного настрою залишать пам’ятний слід у душах та серцях кожного.

Електронна платформа Громадський бюджет