Офіційний сайт міста Ізюм

367 переглядiв

Останній дзвоник пролунав для школярів Ізюма

 1

25 травня пролунав останній дзвоник для школярів загальноосвітніх шкіл міста Ізюм. Вчителі проводжали в самостійне доросле життя своїх вихованців. Цього року 228 учнів залишили стіни рідних шкіл нашого міста, серед них 10 претендентів на медалі: 8 – на золоту, 2 – на срібну.

В загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулись урочисті заходи, зібравши в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличчя батьків та вчителів.

На традиційне шкільне свято останнього дзвоника до навчальних закладів міста зі словами привітання прийшло керівництво міста та депутати Ізюмської міської ради: Ізюмський міський голова Валерій Марченко (ІЗОШ №2), секретар Ізюмської міської ради Артем Єрдаларян (ІЗОШ №4), заступники Ізюмського міського голови Михайло Іщук (ІЗОШ №6), Володимир Мацокін (гімназія №3), Костянтин Петров (ІЗОШ №5).

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична передала всім випускникам міста Ізюм святкове привітання, в якому наголосила, що цей день є дуже важливим для всіх: вчителів, учнів, їх батьків. Вона побажала випускникам обрати правильний шлях у житті, успішно скласти ЗНО і вступити до бажаного вишу для подальшого успішного навчання.

За традицією школярі отримали грамоти за високі досягнення у навчанні та спорті. Вручено було подяки педагогам за творчий підхід до процесу викладання, за важкий і почесний учительський труд й батькам випускників за те, що вони упродовж усіх років навчання брали активну участь у шкільному житті своїх дітей.

На урочистих лінійках лунали сумні і, водночас, радісні мелодії. Випускники виконали прощальний шкільний вальс. На останок школярі випустили у небо повітряні кульки – як символ дитинства, з яким вони простились цього дня назавжди.

Для учнів молодших та середніх класів починаються улюблені канікули. Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань.

А у випускників до 13 червня продовжуватиметься ЗНО, після якого на них чекає загальноміський випускний бал та вступна кампанія до вишів.