Офіційний сайт міста Ізюм

358 переглядiв

Пакунки малюка розпочали отримувати молоді матусі нашого міста

1

Станом на 17 вересня сім областей України почали отримувати бебі-бокси. Серед них – і Харківська. Тож до Ізюмської лікарні  вже надійшли такі пакунки , та дожидаються на вручення породіллям.

Сюди входить все, що необхідно малятам з перших років життя: пелюшки і серветки, підгузки і присипка,  соски, дитяча косметика, ковдри, одяг для малюків, гігієнічні засоби та навчальні матеріали для матерів, що вигодовують груддю. Вміст пакетів для новонароджених розроблялося Мінсоцполітики спільно з Міністерством охорони здоров’я, недержавними організаціями, які представляють батьківську громадськість України, а також дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ. Приблизно один БЕБІ-БОКС для держави обійдеться в 5000 грн.

Як зазначає Президент України Петро Порошенко , таким чином уряд запроваджує нову традицію для підтримки народжуваності у країні. Ззовні бебі-бокси виглядають яскраво і привабливо. За словами палатної медсестри для новонароджених акушерсько-гінекологічного відділення Ізюмської ЦМЛ Галини Стрельник,   вмістом пакунків матусі, які їх вже отримали, були задоволені. Щоправда, коробка доволі об’ємна й важить близько 8 кг, тому новоспеченим мамам знадобиться допомога, щоб забрати цей подарунок.

Так, молода матуся Ірина Каменських, яка 15 вересня  народила первістка – доньку Ксенію, радіє такому пакунку. І хоча вони з чоловіком заздалегідь придбали деякі необхідні речі, така підтримка для їх родини дуже суттєва.

Як зазначив завідуючий акушерсько-гінекологічним відділенням ІЦМЛ Костянтин Паржин, до пологового будинку вже надійшло 8 бебі-боксів, до кінця року очікується отримати таких пакунків ще 110. До того ж, аби отримати їх, батькам не треба збирати спеціальні довідки  – коробки видаватимуть безпосередньо в пологовому будинку під час виписки разом із першим документом малюка – свідоцтвом про народження.

Тож  така матеріальна підтримка разом із спрощеною процедурою отримання необхідного документу зробить життя новоспечених батьків більш комфортним та дозволить заощадити свій час і приділити його новонародженому немовляті, який так потребує турботи з перших хвилин життя.