262 переглядiв

Паралімпієць Олександр Єзик розповів про свою поїздку до Бразилії

Ізюмський міський голова Валерій Марченко запросив паралімпійця Олександра Єзика, представників спортивного осередку нашого міста, аби у дружній невимушеній атмосфері поспілкуватись за філіжанкою кави. Зустріч відбулась в кабінеті очільника міста за участі його заступників Костянтина Петрова і Володимира Мацокіна.

Олександр Єзик розповідав про те, як тривав його шлях до Ріо, умови проживання, про свого суперника та змагання. З його слів, спортсмени із України проживали в нещодавно збудованих багатоповерхівках, які ще не були здані в експлуатацію бразильцям. Ні з харчуванням, ні з місцем для тренувань проблем не було. Дуже був посилений контроль за спортсменами через часті випадки вживання допінгу, тому небезпечно було користуватись навіть елементарними лікарськими  засобами. Сама ж Бразилія, за словами Олександра, це країна контрастів, дуже великий розрив між багатими і бідними, тому злочинність в цій країні процвітає.

Ще багато чого розповідав наш земляк, а діти уважно слухали, затамувавши подих, та задавали питання.

Наостанок Олександр Єзик подякував керівництву міста за теплі проводи до Ріо-де-Жанейро та підтримку.  І хоча йому не вдалось зайняти призове місце, він пишається своєю першою участю в змаганнях такого рівня і не полишає надію на участь в Олімпіаді 2020 у Пекіні. А також буде готуватись до інших змагань європейського та світового рівнів.

 

Електронна платформа Громадський бюджет