343 переглядiв

Патріотичною ходою та концертом ізюмчани відзначили День Незалежності України

 IMG_3444

Свято Незалежності України розпочалось зранку на стадіоні “Крем’нець”.  Там відбувся турнір з міні-футболу “Переможці”, в якому взяли участь  аматорські команди з міста Ізюм. А в  центральному парку пройшов патріотичний захід “Розмови про мову”. На ньому йшлося про важливість державної мови у самоідентифікації та самовизначенні українців, у збереженні національних традицій та історії.

Далі святкування 27 річниці Незалежності нашої держави в Ізюмі було продовжено урочистою яскравою ходою  “Я — патріот України”. Кілька сотень ізюмчан у національному  вбранні із синьо-жовтими прапорами пройшли центральною вулицею міста на знак державної єдності та любові до України. Першими в колоні йшли учасники АТО, далі — представники організацій та установ міста, вихованці творчих колективів.  

Урочиста частина розпочалась з привітань Ізюмського міського голови Валерія Марченка. У своєму виступі Валерій Віталійович зауважив, що “за останні роки ми змогли об’єднатися для зміцнення та розквіту могутньої української держави. Завдяки спільним зусиллям Президента України, влади та народу України за короткий час вдалося відновити силу та міць української армії, здійснити багато економічних перетворень, ухвалити закон про децентралізацію та безвізовий режим з ЄС. Ми — сильна нація, ми зможемо розбудувати та уславити нашу рідну країну”.

Після чого розпочалась церемонія нагородження.

Так, відповідно  до розпорядження Ізюмського міського голови №129 від 10.08.2018 р. з нагоди Дня Незалежності України, з метою вшанування патріотизму, вірності військовій присязі, мужності і відваги, проявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вшанування волонтерської діяльності та активної громадської діяльності, сумлінне та бездоганне служіння українському народові почесними відзнаками було нагороджено 18 учасників АТО. Також були нагороджені діячі культури та спорту.

Пам’ятним знаком “Патріот України” нагороджено приватного підприємця Бавера Костянтина Олександровича.

За багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіональної майстерності, вагомий внесок в розвиток галузі культури, активну громадську позицію почесною грамотою голови ХОДА Юлії Світличної нагороджено завідуючу відділом з дозвільної діяльності МПК Надію Шерстюк.

Посвідчення про почесне звання майстра спорту з тхеквондо, яке присвоєне Євгенії Жилі згідно з наказом Міністерство молоді та спорту України, вручив міський голова Валерій Марченко.

Згідно з наказом Міністерства культури України за вагомий особистий внесок у розвиток української культури, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм почесною грамотою Міністерства нагороджено начальника управління культури Олену Яснову.

Після урочистої частини для присутніх на святі ізюмчан виступили спеціальні гості з Полтавишоу барабанів «Live drums». Їх виступ поєднав в собі безліч стилів, жанрів та напрямів. Таке динамічне видовище із живим звучанням зарядило позитивом та драйвом присутніх. У першій частині виступу музикантів підтримали флешмобом учасники танцювального колективу “Совершенство”.

Святковий вечір продовжився виступами творчих колективів та солістів нашого міста.

Під його завершення шоу барабанів знову запалило публіку. Цього разу їм  допоміг Ізюмський міський голова Валерій Марченко: в одному з музичних номерів він майстерно в такт музиці орудував паличками разом з іншими учасниками гурту. Тож окрім вміння грати у баскетбол та футбол міський голова тепер вміє грати і на барабанах.

Отже, свято, переповнене патріотичністю, динамічністю, неординарністю, в нашому місті вдалося. Слід сподіватись, що воно ще більше об’єднало ізюмчан у прагненні до свободи та незалежності, додало сили духу та волі, навчило бути єдиними, цінувати рідну землю та любити рідне місто.