209 переглядiв

Передостанній тиждень року був насичений спортивними подіями для юних спортсменів Ізюма

DSC00018

23-24 грудня в спортивному залі СК «Локомотив» відбувся черговий тур клубного чемпіонату Харківської області з баскетболу серед юнаків 2000-2001 р.н. В першій грі 23 грудня вихованці тренера-викладача з баскетболу Скрипника Р.В. перемогли команду МКЗ ДЮСШ № 7 м. Харків з рахунком 76:65. Наступного дня наші юні баскетболісти також здобули перемогу над командою СДЮШОР «Україна» м. Харків з рахунком 94:84.

24 грудня в м. Балаклея проходив відкритий турнір з боксу, присвячений новорічним святам, в якому брали участь понад 80 учасників з міст Харкова, Чугуєва, Куп’янська, Балаклеї, Ізюма та смт Шевченкове. Команду Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка представляли 10 юних боксерів на чолі з тренером-викладачем Літвіновим І.О. Найбільш яскраві поєдинки провели Грушко Денис та Могилевський Максим, які стали переможцями у своїх вікових та вагових категоріях і показали хорошу техніку боксу.

24 грудня команда вихованців спортивної школи брала участь у ІІІ Всеукраїнському турнірі по боротьбі самбо на призи голови Комсомольської селищної ради Д.М. Діхтяра серед юнаків 2004-2005 р.н., 2007-2008 р.н. Сагур Святослав, учень ІЗОШ № 12, у своїй ваговій категорії у поєдинку за ІІІ місце поступився суперникові та посів ІV місце. Не поталанило Максиму Єню, учню Капитолівської ЗОШ, який в першому ж поєдинку поступився майбутньому переможцю цих змагань.

 25 грудня юні самбісти під керівництвом тренера-викладача Настаченка М.О. взяли участь у відкритому командному турнірі з боротьби самбо, присвяченого новорічним святам, який проходив у м. Балаклея. ІІ місце у цих змаганнях виборов Рожков Ярослав, учень ІЗОШ № 12, ІІІ місця у своїх вагових категоріях посіли Лєдяєв Артем, учень ІЗОШ № 10, та Котяшев Микита, учень ІЗОШ № 12.

24-25 грудня в спортивній залі Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, за адресою вул. Замостянська, 31, відбувся турнір з міні-футболу, присвячений новорічним святам, серед юнаків 2002-2003 р.н. та 2005-2006 р.н. В турнірі брали участь 9 команд з міст Ізюма, Балаклеї, Змійова та Бахмута. В старшій віковій групі переможцем турніру стала команда ДЮСШ м. Бахмут. ІІ місце посіла команда з міста Балаклеї, ІІІ місце виборола команда Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка. В молодшій віковій групі І місце посіла команда ДЮСШ міста Балаклеї, ІІ місце виборола команда «Колос» м. Балаклея, ІІІ посіла команда Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка. Кращим захисником турніру визнано серед юнаків молодшої вікової групи учня гімназії № 1 Кравченка Валерія.

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Ізюмської міської ради.

Електронна платформа Громадський бюджет