1 067 переглядiв

Переселенці зі сходу України отримали соціальне житло

DSC00783

В Ізюмі, за адресою пр-т Незалежності, 65, відкрито соціальний гуртожиток коридорного типу для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб

 04 лютого 2020 року  переселенці із Донецької та Луганської областей офіційно отримали ключі від нового житла.

 Відремонтовано приміщення за підтримки Німецького банку KfW та Українського фонду соціальних інвестицій в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури УФСІ V» та в рамках співфінансування з міським бюджетом. Загальна  вартість інвестицій – 10 млн 846 тис. 430 грн. За рахунок коштів місцевого бюджету було придбано обладнання, меблі та ін. на суму 360, 0 тис. грн.

Соціальний гуртожиток розташований у двоповерховій будівлі і має 24 кімнати, 4 кухні та 6 комплексних санвузлів.

Директор управляючою компанії  КП «Благоустрій міста Ізюма» Юрій Бриль, особисто вручив родинам  ключі та  ордера на проживання у 17 кімнатах. Є серед них і дві багатодітні родини , які отримали по 2 кімнати.

Ордер видається терміном до одного року з можливістю його продовження у разі неспроможності набути альтернативне місце проживання.

Самі переселенці, які  раніше по  кілька років винаймали житло або тулились усі разом у знайомих , нині  задоволені умовами проживання в комфортних кімнатах.

Електронна платформа Громадський бюджет