Офіційний сайт міста Ізюм

181 переглядiв

Під час сесії ізюмські депутати розглянули різновекторні питання

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_01_37_19.Still034

Пленарне засідання 90-ї сесії Ізюмської міської ради 7 скликання, яке відбулося 25 червня 2019 року, розпочалося з приємної події: Ізюмський міський голова Валерій Марченко привітав з Днем народження заступника міського голови, депутата міської ради Костянтина Петрова.
Валерій Віталійович також проінформував присутніх про призначення начальником Ізюмського відділу поліції Харківської області підполковника Сергія Пономарьова.
Далі, традиційно – 30-хвилинка. Виступили громадські активісти Тамара Пивоварова та Юрій Козлов.
Після цього депутати перейшли безпосередньо до прийняття рішень порядку денного. Зокрема, внесли зміни до бюджету міста на 2019 рік, до ставок та пільг із сплати земельного податку, затвердили ставки місцевих податків та зборів, встановили ставки та пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Був прийнятий перелік послуг, що можна отримати у «Центрі надання адміністративних послуг» Ізюмської міської рад та припинена діяльність «Ізюмського комбінату комунальних підприємств» шляхом ліквідації.
Серед додаткових питань, що розглядалися на засіданні, – створення бюджетної установи «Молодіжний центр» Ізюмської міської ради, внесення змін до міської програми оздоровлення та відпочинку дітей міста Ізюм на 2017-2020 роки та затвердження Програми допомоги і грантів урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ на 2019-2020 роки.
Надали депутати і попередню згоду на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Ізюм цілісного майнового комплексу Кам’янського НВК Ізюмської РДА.
Завершилася чергова сесія Ізюмської міської ради врегулюванням земельних питань.