314 переглядiв

Підбито підсумки Загальноміської Спартакіади-2019

1

21 грудня у великій залі виконавчого комітету Ізюмської міської ради відбулась офіційна церемонія нагородження переможців загальноміської спартакіади.

Спочатку на великому екрані було продемонстровано відео з найкращими моментами спортивних змагань протягом всіх етапів спартакіади.

Начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник привітав всіх учасників та разом з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком провели церемонію нагородження.

Грамотами, кубками та спортивним інвентарем за 3 місце в Загальноміській Спартакіаді серед підприємств, організацій та установ міста Ізюм було нагороджено команду Державного підприємства Ізюмський приладобудівний завод, за 2 місце – команду Управління освіти Ізюмської міської ради.

Переможцями Спартакіади – 2019 стала команда Ізюмської дистанції колії (ПЧ-5).

Також грамотою та професійними баскетбольними м’ячами з подякою від керівництва міста була нагороджена збірна команда  міста Ізюм з баскетболу, яка посіла 2 місце в Обласній Спартакіаді з видів спорту на Кубок голови Харківської обласної адміністрації, тренер Руслан Скрипник.

Подяками та цінними подарунками за фінансову підтримку відзначили того дня і надійних партнерів ФК «Крем’янець».

Електронна платформа Громадський бюджет