Офіційний сайт міста Ізюм

261 переглядiв

Підприємці Ізюма оголосили в місті акцію «Купуй у мене. Я люблю Ізюм»

 

3 JPG

       Всі ми, ізюмчани, любимо своє рідне, солодке місто Ізюм. Мріємо бачити його чистим, зеленим, з європейськими дорогами, дитячими майданчиками, з розвинутою інфраструктурою. Щоб допомогти нашому рідному місту, ізюмські підприємці пішли на зустріч новій міській владі і розпочали процес створення та легалізації робочих місць, збільшення мінімальної заробітної плати працівникам, що позитивно вплинуло на  надходження податків до міського бюджету.

       «Ми бачимо, що в нашому місті розпочалися зміни на краще і ми готові допомагати в цьому керівництву міста, але без створення належних умов праці і підтримки з боку ізюмчан, на жаль, ми будемо вимушені припинити роботу, що буде причиною скорочення робочих місць» – говорить ініціатор акції «Купуй у мене. Я (серце) Ізюм» підприємець Руслан Марченко.

       Недобросовісна конкуренція і зміни до Податкового кодексу в цьому році поставили місцевих бізнесменів на межі виживання, тому вони згуртувавшись оголосили про проведення акції «Купуй у мене. Я (серце) Ізюм».

       Суть цієї акції полягає в тому, щоб донести до жителів нашого міста необхідність підтримати саме ізюмських підприємців – купувати товари та отримувати послуги саме у них. Таке економічне пожвавлення буде сприяти збільшенню надходжень до місцевого бюджету, кошти з якого направляються на розвиток Ізюма та добробут всіх його жителів. Саме ізюмські підприємці найбільше сплачують податків в місцевий бюджет.

    А тепер самі ізюмчани повинні допомогти малому та середньому бізнесу, бо це серце місцевої економіки і воно не зупиниться, якщо жителі нашого міста будуть купувати товари та користуватимуться послугами  ізюмських підприємців у торгових точках міста.