297 переглядiв

Підведено підсумки конкурсу “Новорічні барви 2017”

1 001

       З метою популяризації найкращих традицій Новорічних та Різдвяних свят і створення святкового настрою в місті Ізюм   під час новорічних та різдвяних свят відбувся конкурс на краще святкове оформлення будівлі «Новорічні барви 2017».

       Взяти участь мали змогу усі  об’єкти торгівлі та з надання побутових послуг, садиби приватного сектору, організації, підприємства та установи міста.

       Головними вимогами конкурсу були  естетичне оформлення зовнішнього вигляду приміщень і прилеглої території, а також, оригінальність дизайну і креативність.

       Після реєстрації учасників члени  комісії на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком та його заступником Костянтином Петровим відвідали прикрашені будівлі, аби особисто оцінити саме оформлення.

       Після тривалого обміркування і обговорення були підведені підсумки конкурсу, за якими переможцем в номінації “Найкраще оформлення фасаду будівлі” стала загальноосвітня школа №2. Адміністрація школи  на урочистому зібранні колективу отримала від міського голови почесну грамоту та грошову винагороду.

       Водночас того дня грамоти за призові місця отримали колективи приватної юридичної агенції “Ваше право” та КП “Ізюмське міське бюро технічної інвентаризації”.

       Вітаємо переможців та сподіваємось, що в наступному році завдяки ще більшій кількості учасників наше місто засяє новорічними барвами та яскравими  вогнями.

Електронна платформа Громадський бюджет