Офіційний сайт міста Ізюм

278 переглядiв

Підведено підсумки спортивного року в Ізюмі

1111

В цьому році  Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради за підтримки керівництва міста проводило спортивні заходи під гаслом “Спорт об’єднує”.

До загальноміської спартакіади в 2018 р. доєдналися дві нові команди, які достойно представили на змаганнях свої підприємства – “Водоканал” і “Благоустрій”. Таким чином, вже 9 команд-учасників об’єднала загальноміська спартакіада.

Тож у п’ятницю, 14 грудня, в КДК «Спартак» відбулось урочисте закриття Спартакіади 2018 та церемонія нагородження команд. На заході були присутніми керівництво міста, представники команд-учасниць.

Перед початком церемонії нагородження на великому екрані присутнім було продемонстровано відеоролік з найкращими моментами змагань з різних видів спорту, які проходили щомісяця упродовж року.

 Начальник управління молоді, спорту та іміджевих проектів Максим Стрельник привітав усіх учасників та подякував кожному,  хто своєю участю, прикладом, допомогою та підтримкою розвиває спорт в нашому місті і популяризує здоровий спосіб життя серед ізюмчан.

Далі розпочалась церемонія нагородження. За участь у Загальноміській Спартакіаді серед підприємств, організацій, установ міста Ізюм було нагороджено 6 команд :

  1. Збірна команда Ізюмського районного відділу державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області .

 

  1. Збірна команда Комунального підприємства «Благоустрій» міста Ізюм .

 

  1. Збірна команда Комунального підприємства «Водоканал» міста Ізюм.

 

  1. Державний навчальний заклад «Ізюмський регіональний центр професійної освіти».

 

  1. Ізюмська міська рада.

 

  1. Ізюмське комунальне підприємство теплових мереж.

 

Друге та третє місця посіли Управління освіти та ПЧ-5 відповідно. Переможцем Спартакіади стала команда Ізюмського відділу поліції.

Усі команди отримали грамоти, кубки та цінні подарунки.

Також в рамках церемонії подякою і грамотою Управління, молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради  та цінними подарунками було нагороджено  представників Ізюмського шахового клубу та збірну команду міста Ізюм з баскетболу, яка посіла 3 місце в Обласній Спартакіаді з видів спорту у 2018 році – тренер Руслан Скрипник.

Не забули і про тих, хто фінансово підтримує спортивний рух в місті. За особистий вклад  в розвиток Футбольного клубу «Крем’янець» міста Ізюм та фінансову підтримку подяками та цінними подарунками  були нагороджені партнери клубу – ізюмські підприємці.

Слід відзначити також, що в обласній спартакіаді в цьому році брали участь збірні команди спортсменів-ізюмчан із різних установ і організацій міста. Об’єднавшись вони показали достойний результат, а також отримали цінний досвід виїзних змагань. Найбільших успіхів в спартакіаді досягли ізюмські баскетболісти, які здобули “бронзу” в загальному заліку серед 13 команд Харківської області.

А обласна депутатська спартакіада цього року довела, що депутатський корпус Ізюмської міської ради, на чолі з Ізюмським міським головою Валерієм Марченком, – це результативна команда не тільки в сесійному, а ще й в спортивному залі. Перемога в ізюмському дербі з футболу, тому яскраве підтвердження (Ізюмський р-н 0:1 м. Ізюм).

PIDSUMKI-Spartakiadi-2018