356 переглядiв

П’єдестал пошани Чемпіонату України по тхеквондо (ВТФ)  за ізюмськими спортсменами

 

 

З 30 жовтня по 2 листопада в м. Вінниця відбувся Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів з тхеквондо (ВТФ), в якому взяли участь 48 команд з 19 областей України, понад 750 юних спортсменів змагалися за призові місця.

Виступ вихованців Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка був неперевершеним. У ваговій категорії до 34 кг (молодші юнаки 2007-2009 р.н.) почесне І місце виборов Григоренко Андрій, учень ІЗОШ № 4, ІІ місце посів його товариш по команді Лисенко Станіслав, учень ІЗОШ № 4.

ІІ місце посіли у підгрупі до 37 кг Жуков Іван, учень ІЗОШ № 4, а в категорії «кадети» (вага до 53 кг) Орел Ілля, учень ІЗОШ № 2.

Єдина дівчина у команді Шведченко Анастасія, учениця гімназії № 1, підтримала переможну естафету, виборовши ІІ місце у віковій категорії 2005-2006 р.н. серед дівчат.

В категорії до 57 кг у своїй віковій категорії переможцем став Чеша Влас, колишній вихованець Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка, – наша гордість і Олімпійська надія.

Дорогий читачу, ти мабуть зробив висновок: «Повезло їм…». Маєш рацію. Везе тим, хто везе… Це результат систематичних занять, креативного і нестандартного підходу і як результат – УСПІХ. Вітаємо з цим успіхом юних тхеквондістів та їх тренера-викладача Палія Віталія Вадимовича.

 

Управління молоді, спорту та іміджевих проектів

Електронна платформа Громадський бюджет