Офіційний сайт міста Ізюм

111 переглядiв

Питання від ізюмчан – на особистому контролі міського голови

особистий прийом_сайт

12 лютого 2019 року Ізюмський міський голова Валерій Марченко провів черговий прийом громадян з особистих питань. На зустріч були запрошені заступники Ізюмського міського голови Михайло Іщук та Володимир Мацокін, начальник служби у справах дітей Ізюмської міської ради Тетяна Мартинова. Цього дня ізюмчани просили посприяти у вирішенні питань житлово-комунальної та соціальної сфери.
Голова ОСББ «Магнолія 16» звернулася з приводу виділення коштів з міського бюджету для облаштування вимощення навколо їхнього будинку. Міський голова зазначив, що керівництво міста завжди іде на зустріч об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків. Але, на жаль, міською скарбничкою не передбачені кошти на такі роботи. Та вихід завжди є – зараз для ОСББ впроваджуються багато різних грантових конкурсів та проектів, які допомагають покращити умови життя їхніх мешканців. Тож було запропоновано брати активну участь у них, а відповідні служби завжди допоможуть і проконсультують з цього приводу.
Цікавило також і переведення секції боксу з міського Палацу культури до приміщення колишньої центральної районної бібліотеки, що по проспекту Незалежності,49. Міський голова заспокоїв тренерів і вихованців, пояснивши переваги такого «переселення». Валерій Віталійович повідомив, що нині  приміщення колишньої бібліотеки передано на баланс управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради і вже розроблений проект по його реконструкції у повнофункціональний спортивний комплекс для занять контактними видами спорту (бокс, кікбоксинг, тхеквондо тощо). Ним передбачені роботи по облаштуванню роздягалень, душових кабінок, туалетів, оснащення спорткомплексу професійним обладнанням та інвентарем. Тож простора зала та зручніші умови для тренування покращать уміння та навички юних спортсменів, а отже – і результати їхніх виступів на змаганнях.
Торкнулися і проблеми встановлення опіки над неповнолітніми дітьми. Міським головою було надане доручення щодо детального розгляду та опрацювання порушеного питання і надання в межах чинного законодавства допомоги у його вирішенні.
Вирішення піднятих у ході прийому питань міський голова взяв під особистий контроль.