Офіційний сайт міста Ізюм

215 переглядiв

План роботи виконавчого комітету на рік

 

У К Р А Ї Н А

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  ІЗЮМСЬКОЇ  МІСЬКОЇ   РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 20.12.2017 р.                                                                 №0947

 

Про затвердження перспективного

плану роботи виконавчих органів

Ізюмської міської ради у взаємодії

з виконавчим комітетом Ізюмської

міської ради на 2018 рік

 

Відповідно до Регламенту виконавчого комітету Ізюмської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради №0281 від 10.05.2016 року, керуючись статтею 52, 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконавчий комітет Ізюмської міської ради вирішив:

1.Затвердити перспективний план (основних напрямків діяльності) роботи виконавчих органів Ізюмської міської ради у взаємодії з виконавчим комітетом Ізюмської міської ради на 2018 рік (додаток 1).

2.Затвердити примірний перелік питань, які планується розглянути на засіданнях виконавчого комітету Ізюмської міської ради у 2018 році (додаток 2).

3.Затвердити графіки прийому громадян з особистих питань посадовими особами виконавчих органів Ізюмської міської ради та виконавчого комітету Ізюмської міської ради на 2018 рік (додаток 3).

4.Заступникам Ізюмського міського голови, керівникам управлінь Ізюмської міської ради та відділів апарату виконавчого комітету взяти до виконання перспективний план роботи виконавчих органів Ізюмської міської ради у взаємодії з виконавчим комітетом Ізюмської міської ради.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Ізюмського міського голови з гуманітарних питань Мацокіна В.В.

 

 

Ізюмський міський голова                                         В.Марченко

Скачати