Офіційний сайт міста Ізюм

174 переглядiв

Пленарне засідання сесії Ізюмської міської ради вперше пройшло у відремонтованій залі

MVT02088

26 лютого депутати зібрались на чергову 83 сесію Ізюмської міської ради. Сесійна зала повністю оновлена – в приміщенні замінено стільці на м’які, трибуну та стіл президії, відремонтовано стелі та підлога, для депутатів облаштовано зручні місця для роботи з документами та голосування.

На початку засідання знову заслухали звернення громадян та депутатський запит щодо якості громадських перевезень.

Ізюмський міський голова Валерій Марченко проінформував присутніх про кадрові зміни. Так, директором КЖРЕП-1 призначено Олега Ігоревича Косенка, який до цього моменту працював в КП «Благоустрій м.Ізюма».

Також було представлено та вручено посвідчення депутата Ізюмської міської ради Віталія Дмитровича Клімова, який був наступним за черговістю кандидатом в депутати від місцевої організації Партії пенсіонерів України.

Далі депутати розглянули ряд важливих питань щодо життєдіяльності міста.

Так було ухвалено зміни до міського бюджету, безоплатну передачу основних засобів та матеріальних цінностей з комунальної власності  територіальної громади м. Ізюма до комунальної власності сільських рад, затверджено Порядок  здійснення компенсаційних виплат перевізникам на покриття фактично понесених збитків при перевезенні окремих категорій громадян, що мають відповідні пільги на міських автобусних маршрутах, на приміському залізничному транспорті в м. Ізюм на 2019 рік, затверджено Порядок здійснення місцевої компенсаційної виплати за надані послуги зв’язку (абонплата) особам з інвалідністю 1 групи по зору на 2019 рік, традиційно врегульовано земельні відносини та інші питання.