161 переглядiв

Постраждалі від пожежі ізюмчани отримають безкоштовне житло

Заставка.00_00_49_12.Still022

Як вже відомо, 5 вересня в Ізюмі у гуртожитку по провулку Толстого,3 сталася пожежа. Без даху над головою залишилося 10 сімей. Потрібна була невідкладна допомога. Тож Ізюмський міський голова Валерій Марченко прийняв рішення про виділення постраждалим родинам безкоштовного житла.

Пропонувалися кімнати в гуртожитках, які наразі перебувають в комунальній власності громади, по вулицях Патріотів,27А, Високій,4, Пролетарській,2А та Київській,6. Люди мали змогу ознайомитися з умовами проживання та вибрати, де будуть мешкати надалі. Координує цей процес заступник Ізюмського міського голови Михайло Іщук. Директор КП “Благоустрій міста Ізюма” Юрій Бриль та працівники підприємства допомагають у перевезенні речей та облаштуванні постраждалих у нових оселях.
«Дуже вдячні міському голові Валерію Марченку та всій його команді, працівникам КП “Благоустрій міста Ізюма” та  директору підприємства Юрію Брилю за те, що не залишили нас в біді, відразу розподілили по гуртожитках та допомогли поселитися», сказала одна з потерпілих від пожежі Надія Хохотва.
До її слів приєднується і Надія Стрижак: “Вдячна міській владі за оперативну допомогу. В тяжку годину для нас це  дуже важливо – не залишилися наодинці зі своїм горем. Добре, що маємо вибір при отриманні нового житла”.
Тож бачимо, що головним чинником у роботі міської влади є всебічна допомога та турбота про жителів Ізюмської громади. Будь-яка аварійна ситуація або незапланована подія завжди вирішується оперативно та надалі тримається під постійним контролем.