Офіційний сайт міста Ізюм

139 переглядiв

Повідомлення ініціативної групи про особливості формування громадської ради при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради

 

 photo

Питання створення громадських рад регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

         Керуючись Типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», ініціативна група з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства по формуванню складу громадської ради при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради ВИРІШИЛА:

1.Затвердити форму заяви, перелік додатків до заяви від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах по формуванню складу громадської ради при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради.

Затвердити форму журналу реєстрації заяв та додатків до заяв, форму довідки про отримання заяв та додатків до заяв.

2.Установчі збори по формуванню складу громадської ради при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради провести:

12 червня 2018 року о 10.00 за адресою: пл. Центральна, 1, велика зала засідань адміністративної будівлі (за узгодженням з виконавчим комітетом Ізюмської міської ради).

  1. Визначити відповідальною особою за прийом заяв та додатків до заяв Сафіуліну Тетяну Василівну, члена ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню складу громадської ради при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради.

Визначити прийом заяв та додатків до заяв в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 14.00 до 17.00, за адресою: пл. Центральна, 1, 2-й поверх, кабінет № 27, тел. 2-31-06, електронна адреса: orgv@city-izyum.gov.ua.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, органів самоорганізації населення та інших непідприємницьких товариств і установ (даліінститутів громадянського суспільства), легалізованих відповідно до законодавства України, зареєстрованих в установленому порядку, які провадять свою діяльність на території України.

До складу громадської ради при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю відповідного органу, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Приймання заяв та документів припиняється 14 травня 2018 року, за                 30 календарних днів до проведення установчих зборів.

 

ЗАЯВА

РЕГЛАМЕНТ ЗБОРІВ