566 переглядiв

Повідомлення про можливе припинення або часткове обмеження надання послуг з централізованого опалення

отопление3

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ

       Ізюмське КПТМ  повідомляє про можливе припинення або часткове обмеження надання послуг з централізованого опалення  починаючи з лютого 2017 року.

       Постачальником газу НАК “Нафтогаз України” можуть бути не надані номінації (ліміти) природного газу на лютий місяць 2017 року для забезпечення теплом населення та бюджетних установ. У разі відсутності лімітів можливе примусове припинення постачання газу. Наслідком цього стане значне зниження температури теплоносія та зниження якості наданих послуг.

       Відсутність лімітів НАК “Нафтогаз України” пов’язує з не оплатою поточного споживання природного газу. Відповідна інформація розміщена на сайті НАК “Нафтогаз України”. Ізюмське КПТМ визнає наявність заборгованості. Але при цьому заборгованість державного бюджету перед Ізюмським КПТМ по компенсації наданих населенню пільг та субсидій складає 16 882,1 тис. грн. Це заборгованість за листопад-грудень 2016 р. У грудні 2016 р. розрахунки по компенсації пільг та субсидій взагалі не проводились. У січні оформлені та надані до НАК “Нафтогаз України” спільні протокольні рішення  в повному обсязі  існуючої заборгованості.

       Але цієї суми недостатньо для повного погашення заборгованості за спожитий природний газ. На теперішній час населення міста Ізюм заборгувало підприємству теплових мереж за теплопостачання майже 5,5 млн. грн. з початку опалювального сезону.

       У разі сплати цієї заборгованості підприємство буде в змозі повністю розрахуватися за спожитий природний газ.

       Тому звертаємось до всіх споживачів  послуги централізованого опалення терміново погасити наявну заборгованість, що дасть змогу уникнути негативних наслідків, пов’язаних з  ситуацією, що склалася.

 

 Адміністрація ІКПТМ       

Електронна платформа Громадський бюджет