288 переглядiв

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів

528_original

Повідомлення

про намір здійснити  зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Ізюм для Комунального житлового ремонтно-експлуатаційного

підприємства-1, шляхом їх коригування

       Згідно рішення виконавчого комітету Ізюмської міської ради №0684 від 12.09.2017р. «Про розірвання договору на утримання житлових будинків і прибудинкових територій з Приватним підприємством «Ізюмжитлосервіс» виконавцем послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкової території приватного підприємства «Ізюмжитлосервіс» призначено КЖРЕП – 1.

       Керуючись п.2.4 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. №390, Комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство -1 доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Ізюм шляхом їх коригування.

       Метою розробки та коригування тарифу є приведення  діючих тарифів у відповідність до вимог Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869  та забезпечення відшкодування  економічно обґрунтованих планових витрат, що враховуються під час визначення собівартості послуг, планового прибутку та податку на додану вартість.

 

О Б Г Р У Н Т У В А Н Н Я
необхідності    встановлення   відкоригованих  тарифів  для надання  послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

       З 01.10.2017р рішенням виконавчого комітету Ізюмської міської ради №0684 від 12.09.2017р. «Про розірвання договору на утримання житлових будинків і прибудинкових територій з Приватним підприємством «ізюмжитлосервіс» » виконавцем послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкової території  приватного підприємства «Ізюмжитлосервіс» призначено КЖРЕП – 1. Діючий тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановлений рішенням виконавчого комітету Ізюмської  міської ради від 29.12.2014 р. № 0672  « Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Ізюм для ПП «Ізюмжитлосервіс» » не відшкодовує в повному обсязі витрати підприємства, перш  за все у зв’язку з ростом ціни на електроенергію та мінімальною заробітною платою.

       Так , в діючому тарифі включена мінімальна заробітна плата в  розмірі 1218,00 грн. , а станом на 01.01.2017р. вона затверджена на рівні3200,00 грн., темп росту складає 263%. З 01.03.2017р. Підвищився  тариф на електроенергію в 4 рази  за 1 кВт/год з 0,3495 грн. без ПДВ до 1,40 грн. Зросли ціни на  паливо-мастильні матеріали : на бензин в 1,32 рази. В рази подорожчали матеріали, необхідні для проведення технічного обслуговування та ремонтних робіт. Ці фактори негативно впливають на якість виконуваних робіт та призводять до зменшення  обсягів  послуг.
       Враховуючи вище викладене, виникла об’єктивна необхідність приведення у відповідність тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869.

       Комунальне  житлове  ремонтно-експлуатаційне підприємство-1  приймає зауваження і пропозиції у письмовій формі  протягом 15 календарних днів  з дня опублікування  повідомлення  про намір здійснити зміну тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території за адресою:  64304, Харківська область, м. Ізюм, проспект. Незалежності,39/1  з 8-00 до 17-00 год.,  крім суботи та неділі.

Електронна платформа Громадський бюджет