642 переглядiв

Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги що надає КЖРЕП-1

     2_49

        Керуючись п.2.4 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. №390, Комунальне житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство -1доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Ізюм шляхом їх коригування.

       Метою розробки та коригування тарифу є приведення  діючих тарифів у відповідність до вимог Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869  та забезпечення відшкодування  економічно обґрунтованих планових витрат, що враховуються під час визначення собівартості послуг, планового прибутку та податку на додану вартість.

 

О Б Г Р У Н Т У В А Н Н Я
необхідності    встановлення   відкоригованих  тарифів  для надання  послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

 

       Станом на 01.01.2017 року на обслуговуванні підприємства знаходиться   256  житлових будинків.

       Діючий тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, встановлений рішенням виконавчого комітету Ізюмської  міської ради від 29.12.2014 р. № 0673  « Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Ізюм для комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства – 1» не відшкодовує в повному обсязі витрати підприємства, перш  за все у зв’язку з ростом мінімальної заробітної плати.

       Так, в діючому тарифі включена мінімальна заробітна плата в розмірі 1218,00 грн., а станом на 01.01.2017 року вона затверджена на рівні 3200,00 грн., темп росту складає 263%. Підвищився  тариф на електроенергію в 3 рази  за 1 кВт/год з 0,3495 грн. без ПДВ до 1,075 грн. Зросли ціни на  паливо-мастильні матеріали : на бензин в 1,32 рази. В рази подорожчали матеріали, необхідні для проведення технічного обслуговування та ремонтних робіт. Ці фактори негативно впливають на якість виконуваних робіт та призводять до зменшення  обсягів  послуг.
        Враховуючи вище викладене, виникла об’єктивна необхідність приведення у відповідність тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869.

       Комунальне  житлове  ремонтно-експлуатаційне підприємство-1  приймає зауваження і пропозиції у письмовій формі  протягом 15 календарних днів  з дня опублікування  повідомлення  про намір здійснити зміну тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території за адресою:  64304, Харківська область, м. Ізюм, проспект. Незалежності,39/1  з 8-00 до 17-00 год.,  крім суботи та неділі.

Скориговані тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території у житловому  фонді комунальної власності територіальної громади міста Ізюм для комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства – 1 (з податком на додану вартість).

 

Електронна платформа Громадський бюджет