15 переглядiв

Представників бізнесу запрошують до участі у виставці продовольчої продукції Ukrainian Food Expo!

Ukrainian_Food_Expo

24-25 березня 2021 року в м. Київ відбудеться виставка продуктів харчування Ukrainian Food Expo.

В минулому році у виставці взяли участь понад 200 українських компаній, які презентували найбільш перспективні продуктові категорії та більше ніж 5000 відвідувачів з 50 країн світу.

Мета виставки Ukrainian Food Expo – презентація продовольчого потенціалу України на внутрішньому та міжнародному ринках, обговорення актуальних проблем, відпрацювання практичних рішень щодо розвитку вітчизняного ринку продовольчих товарів під час кризи, організація ефективного майданчика для зустрічі між виробниками та вітчизняними і іноземними партнерами.

Ця платформа допоможе малим і середнім вітчизняним компаніям заявити ринку про себе та презентувати свій продукт; ознайомитися з широким асортиментом харчових продуктів; провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти; налагодити партнерство та корисні ділові зв’язки; розширити ринки збуту.

Більш детальну інформацію щодо зазначеного заходу можна отримати  за телефоном:  +380(67)662-96-56 (Андрій Голято) та за електронною адресою: b2bexpo@ucci.org.ua.            

Додаток

 

Електронна платформа Громадський бюджет