761 переглядiв

Приладобудівники Ізюма виступили на захист свого заводу

Ізюм ОФІЦІЙНИЙ.00_00_43_11.неподвижное изображение030

Зранку, 26 березня 2019 року, в Ізюмі біля прохідної Державного підприємства “Ізюмський приладобудівний завод” представники невідомих організацій намагалися зірвати роботу підприємства.

Робітники підприємства стали на захист своїх інтересів та висловили підтримку керівництва заводу. Люди вимагали від так званих “активістів” припинити безглузді звинуванчення на адресу керівників ІПЗ, не втручатися у виробничі справи заводу і не заважати працювати.
Ситуацію, що склалася навколо цього, коментує Почесний громадянин міста Ізюм, голова профспілкового комітету ДП “Ізюмський приладобудівний завод” з 1963 року Леонід Олександрович Гребенюк. Зокрема, він зазначив, що колектив підприємства наразі працює злагоджено та стабільно і завжди готовий гідно відповісти на будь-які сторонні провокації.
Нагадаємо, що ДП “Ізюмський приладобудівний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, є одним із найбільш потужних підприємств України, яке спеціалізується на виготовленні сучасних оптико-електронних приладів для потреб української армії. За останні роки завод постійно збільшує випуск продукції, підвищує заробітну плату, освоює нові технології, берє участь у різних промислових всеукраїнських та міжнародних виставках. Як результат – підприємство є найбільшим роботодавцем в Ізюмі: у його цехах працюють кваліфіковані та досвідчені робітники. В Ізюмі саме приладобудівний є найбільшим підприємством, яке регулярно наповнює доходну частину міського бюджету. 

Електронна платформа Громадський бюджет