375 переглядiв

Притулок для безхатьків, надсучасний ігровий майданчик для дошкільнят та нове приміщення для Пластового Вишкільного Центру – 20 жовтня відбулась презентація успішно реалізованих мініпроєктів «Разом в майбутнє»

DSC05647 

В урочистому відкритті взяли участь Ізюмський міський голова Валерій Марченко та депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, завдяки підтримки яких більшість проєктів Ізюмської громади перемагають щороку в обласному конкурсі.

Цього року завдяки реалізації цих мініпроєктів в місті Ізюм:

  • є сучасне комфортне приміщення для тимчасового перебування безпритульних громадян, де вони можуть погрітися, прийняти душ, відпочити. Вартість проєкту становить  — 299 996 грн.  З обласного бюджету виділено — 149 997 грн., бюджет міста Ізюм — 134 999 грн. Свою частку, а саме  15 000 грн., внесла Громадська організація “Фонд добрих справ “Ізюм”;
  • відремонтовано приміщення для Пластового Вишкільного Центру, головною метою якого є забезпечення створення сприятливих умов для розвитку пластового (скаутського) руху, проведення патріотичних, спортивних, краєзнавчих, туристських заходів, волонтерських акцій з учнівською та студентською молоддю. Вартість проєкту становить  — 299900 грн.  З обласного бюджету виділено — 149955грн., бюджет міста Ізюм — 134955 грн.. Свою частку, а саме  14950 грн., вніс Відокремлений Підрозділ Молодіжної Організації “ПЛАСТ- Національна Скаутська Організація України”;
  • в дошкільному начальному закладі №4 тепер є надсучасний спортивний майданчик із м’яким гумовим покриттям. Вартість проєкту становить — 280 000 грн.  З обласного бюджету виділено — 140 000 грн., бюджет міста Ізюм — 126 000 грн.. Свою частку, а саме  14 000 грн., внесли батьки садочка.

Також ще два мініпроєкти продовжують впроваджуватися: ремонтні роботи з попередження подальшої руйнації багатоповерхівки по вул.. Покровська, 50 (ОСББ «Симфонія +») загальною вартістю 284 733,00 грн. та облаштування ретро-кімнати для відпочинку та релаксації представників громадських організацій, ВПО та працівників управління соціального захисту населення на суму 299 999,00  грн.

Таким чином, завдяки плідній співпраці керівництва міста з депутатом Харківської обласної ради Вісханом Ісламовим та завдяки ініціативній та небайдужій громаді нашого міста, починаючи з 2015 року під час участі в даному конкурсі виграно та реалізовано 26 мініпроєктів на загальну суму майже 57 млн. грн.., з них залучено обласних коштів на суму 2,8 млн.грн, з міського бюджету виділено 2,5 млн. грн.. в рамках співфінансування.

До 2015 року було реалізовано лише 1 мініпроєкт.

Під час урочистого відкриття  об’єктів всім переможцям було вручено Сертифікати про їх успішну реалізацію.

Валерій Марченко зазначив, що завдяки спільним зусиллям Харківської обласної ради, Ізюмської об’єднаної територіальної громади та ініціативних груп вдалося втілити в життя ці чудові міні-проєкти, завдяки яким покращено матеріально-технічний стан приміщень та створено комфортні умови перебування ізюмчан у даних закладах. Також подякував за участь у конкурсі та побажав конкурсантам не зупинятися на досягнутому і втілювати в життя якомога більше нових проєктів. А зі свого боку керівництво міста й надалі фінансово підтримуватиме подібні ініціативи громади, аби разом зробити Ізюм ще краще і ще комфортніше! 

 

А від ініціативних груп було висловлено сподівання на подальшу плідну співпрацю органів влади та ізюмчан в напрямку соціального та економічного розвитку територіальної громади міста Ізюм.