174 переглядiв

Привітали воїнів АТО

IMG_7552

       14 жовтня вся Україна відзначала одразу три свята: День Захисника України, День українського козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці. Сьогодні захист нашої країни – питання особливо важливе та болюче – адже спокій в Україні порушений. На Сході країни триває Антитерористична операція, де наші воїни виборюють свободу і незалежність України.

       Аби привітати наших хоробрих захисників, творча команда на чолі з керівництвом міста, відвідали бійців 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади  у селі Богородичне. Працівники культури міста підготували яскравий концерт із піснями, танцями і грою на музичних інструментах – аби підбадьорити бійців та поліпшити їх настрій.

       Під час концерту з вітальним словом виступив Ізюмський міський голова Валерій Марченко – він привітав бійців зі святами, побажав міцного здоров’я і бойового духу, а також вручив подарунок від Ізюмської єпархії – ікону Піщанської Божої Матері. З привітанням та нагородженням бійців також виступив заступник начальника штабу капітан Куришко Олександр Якович.

       Бійці захоплено дивились концерт, щиро аплодуючи. Наприкінці виступу творчих колективів хлопці вручили усім дівчатам з творчої бригади квіти та запросили усіх артистів до їдальні, де пригостили смачним обідом зі справжньої польової кухні.

        Варто зауважити, що не тільки бійці отримали задоволення від концерту, а самі артисти – адже не щодня виступаєш для таких вдячних та щирих глядачів. У висновку усі зійшлися в думці, що треба частіше робити такі виїзні концерти, аби підтримувати наших Захисників.

 Управління культури Ізюмської міської ради

Електронна платформа Громадський бюджет