Офіційний сайт міста Ізюм

207 переглядiв

Привітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Днем фізичної культури та спорту

 

 den-fIzichnoyi-kulturi-i-sportu-hups-1

Шановні ізюмчани!

       Щиро вітаю спортсменів, тренерів, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху в Ізюмі з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні!

       Наше місто завжди славилося досягненнями своїх спортсменів і їхніх тренерів. Сьогодні ізюмчани на престижних змаганнях демонструють вагомі досягнення та здобувають «пальми першості» не тільки в Харківській області та Україні, а й на міжнародному і європейському рівні.

        Такі значні спортивні досягнення і перемоги наших спортсменів і тренерів, значно впливають на популяризацію масової фізичної культури в Ізюмі. Зі свого боку міська влада всебічно сприяє розвитку спорту в нашому місті, для того щоб улюблені заняття фізкультурою і спортом стали нерозривною часткою життя ізюмчан.

       Висловлюю вдячність всім спортсменам, активістам і ветеранам спортивного руху в нашому місті, вчителям фізичного виховання в загальноосвітніх закладах та дитячо-юнацькій школі, спонсорам і меценатам, прихильникам та вболівальникам міста Ізюм.

       Бажаю усім, хто безмежно захоплений фізичною культурою і не стоїть осторонь спортивного життя, – міцного здоров’я, бадьорості духу і нових яскравих перемог.

 

З повагою, Ізюмський міський голова

Валерій Марченко