97 переглядiв

Привітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка із Великодніми святами

5cc0593971899201745208

Шановні жителі Ізюмської громади!

Вітаю вас з одним із найвеличніших світлих християнських свят – Воскресінням Христовим!

Великдень традиційно приходить до наших осель із радісною музикою церковних дзвонів, запашними пасками і різнобарвними писанками.

Свято уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань. Воно завжди відгукується у наших душах радістю і, не дивлячись на життєві проблеми та негаразди, дає віру в себе й опору в житті. Щирість та велич цього чудового свята – є запорукою того, що добро, справедливість, любов, добрі та корисні справи не залишаться непоміченими і обов’язково повернуться сторицею.

Звертаюсь до вас в дуже непростий час. Час випробовувань.

Епідемія коронавірусу змінила наш звичний уклад життя, наші звички та пріоритети. Впевнений, що з Божою допомогою ми здолаємо цю напасть, переможемо хворобу в ім’я життя та майбутнього кожного з нас і нашої країни. Але наполегливо прошу вас під час Пасхальних свят дотримуватись всіх карантинних заходів ще з більшою відповідальністю. 

Від усього серця бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, благополуччя, гарного настрою, миру й злагоди. Нехай Великдень дарує вам надію і оптимізм, спонукає до духовної єдності задля спільного блага.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Валерій Марченко,

Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет