187 переглядiв

Привітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка із завершенням начального року

звонок1

Дорогі діти! Шановні вчителі та батьки!

Вітаю вас із завершенням навчального року!

Через карантин, на жаль, закінчення навчального процесу відбувається без урочистих лінійок, без традиційного останнього дзвоника, якого з завмиранням серця чекали наші випускники.

Я розумію, що прощання зі школою та друзями ви уявляли зовсім не так. Але виклики сьогодення зуміли зробити вас відповідальними та усвідомленими громадянами ще навіть раніше.  Адже ви пройшли неабиякі випробовування, дистанційно готуючись до ЗНО та вступу у вищі навчальні заклади. Знаєте, не кожен дорослий, опинившись в складних ситуаціях, може продовжувати йти до своєї мрії. А ви це зробили, і я впевнений, досягнете всього, чого бажаєте. Тому я вам зичу, дорогі випускники, наснаги, цілеспрямованості, завжди досягати своїх цілей і втілювати найзаповітніші мрії, не забувати рідну школу, рідне місто, всіх тих, хто допомагав вам прокладати власний шлях, допомагав в пошуку знань, підтримував в моменти важкого вибору. І гадаю, що після карантину ви все ж зустрінетесь, аби відсвяткувати закінчення школи та старт у нове життя.

Окремо хочу звернутися до наших батьків. Ви зробили неймовірне – з гідністю сприйняли покладену на вас відповідальність навчити ваших дітей вдома. Так, в кого вистачало часу, той міг приділити дітям більше уваги, хто працював і під час карантину, тому виявилось неабияк нелегко. Але, на щастя, ви пройшли це випробовування. І, зазначу, пройшли з честю. За це я виказую вам свою повагу і велику подяку.

Хочу подякувати  і нашим вчителям, які щоденною наполегливою працею та турботою виховують наших дітей, плекають в них порядність, освіченість, любов до рідної землі.

Вітаю всіх зі святом! Бажаю здоров’я, успіхів, учням – добре відпочити цього літа, набратися сил і енергії, а випускникам – щасливої дороги!

 

 

Електронна платформа Громадський бюджет