284 переглядiв

Привітання Ізюмського міського голови Валерія Марченка з Новим 2021 роком

Новый фильм (55).Movie_Копия экрана

Дорога наша Ізюмська родино!

Новорічні свята завжди пробуджують наші найсвітліші почуття і помисли, об’єднують нас навколо ідеалів добра, любові і милосердя, дають надію на щасливе майбутнє кожної родини, нашого міста і нашої країни.
2020 рік для всіх нас був нелегким. Кожного він навчив цінувати прості речі, змусив зрозуміти, що найголовніші цінності – це життя та здоров’я близьких. Разом з цим він дарував усім нам радість від реалізації намічених планів, поповнюючи новим життєвим і професійним досвідом. Були і складнощі, і серйозні випробовування, які нам з вами спільно доводилось долати. Своєю наполегливою працею ми з вами робили усе, аби наше місто продовжувало ставати успішним та затишним для його мешканців, привабливим для його гостей. Аби навчальний процес, якісне отримання культурних, соціальних та медичних послуг відбувались у комфортних та зручних умовах. Аби кожен житель нашої громади пишався тим, яким рідне місто стало за останні роки. Впевнений, що цей рік, як ніколи, збагатив нас мудрістю та згуртував. А ще він поповнив нашу ізюмську родину двома новими старостинськими округами, що, в свою чергу, ставить нові завдання з поліпшення життя кожного, хто приєднався до нашої територіальної громади.
В ці неповторні зимові свята від імені Ізюмської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто дякую усім вам за вашу плідну та натхненну працю, за творення ще однієї сторінки історії нашого рідного краю. Впевнений, що 2021 рік для нашої великої громади буде наповнений новими здобутками та звершеннями!
Бажаю усім вам міцного здоров’я, любові, щастя і добробуту! Хай ваші серця зігрівають добрі слова та вчинки людей, які завжди поруч з вами! Хай нові успіхи та нові перемоги будуть вашими супутниками у новому році! Хай здійсняться всі ваші бажання та задуми, а кожна мить буде сповнена приємними подіями і незабутніми враженнями!

З новим 2021 роком! Щасливих вам та радісних свят!

Валерій Марченко,
Ізюмський міський голова.

Електронна платформа Громадський бюджет