286 переглядiв

Прийняті рішення 53 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання від 28 листопада 2017 року

№1308Про затвердження порядку денного пленарного засідання 53 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання.

№1309Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

№1310Про присвоєння Ізюмському міському голові Марченку В.В. чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.

№1311Про затвердження форми Паспорта міста Ізюм.

№1312. Про затвердження Положення про порядок виплати компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення.

№1313Про затвердження плану розгляду проектів регуляторних актів Ізюмської міської ради на 2018 рік.

№1314. Про внесення змін до рішення 42 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання від 26 червня 2017 року №1080 «Про надання дозволу на безоплатну передачу основних засобів (огорожі металевої) з балансу Комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства-1 на баланс УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

№1315. Про затвердження Статуту ІЗЮМСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в новій редакції.

№1316. Про надання дозволу УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на введення додаткових посад «сторож» до групи з централізованого господарського обслуговування закладів та установ освіти.

№1317. Про безоплатну передачу рухомого майна з балансу УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на баланс Управління соціального захисту населення Ізюмської міської ради.

№1318. Про безоплатну передачу рухомого майна з балансу УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на баланс Ізюмського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Ізюмської міської ради.

№1319. Про затвердження ліквідаційного балансу ІЗЮМСЬКОГО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

1320Про затвердження нової редакції Положення про Ізюмський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

№1321Про внесення змін до рішення 30 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання від 06 січня 2017 року №0790 “Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Ізюм об’єкту: “Вуличний водопровід до дільниці вулиць Генерала Недбайла, Дорошенко і в’їзд Вербовий м. Ізюм Харківської області”.

№1322Про збільшення статутного капіталу та затвердження в новій редакції Статуту ІЗЮМСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ (код ЄДРПОУ 32284148).

№1323Про надання дозволу ІЗЮМСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ на ліквідацію джерела теплопостачання.

№1324. Про внесення змін та доповнень до рішення 91 сесії Ізюмської міської ради 5 скликання від 4 листопада 2010 року №4228 «Про створення Ізюмської міської робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель та запобігання порушення земельного законодавства».

№1325Про розгляд звернення громадянки Фоменко Наталії Петрівни.

№1326. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Ольшанської Вікторії Володимирівни.

№1327. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Тимофеєвої Валентини Іванівни та громадянина Понаровського Євгенія Марковича щодо припинення договору оренди землі, яка розташована за адресою: місто Ізюм, в’їзд Ринковий, 3-«Ж».

№1328. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Тимофеєвої Валентини Іванівни та громадянина Понаровського Євгенія Марковича щодо припинення договору оренди землі, яка розташована за адресою: місто Ізюм, в’їзд Ринковий, 9.

№1329Про розгляд звернення громадянки Кравцової Лілії Михайлівни.

№1330. Про розгляд звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЛОБОЖАНСЬКИЙ РІТЕЙЛ» щодо поновлення договору особистого строкового сервітуту відносно земельної ділянки, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Московська.

№1331. Про розгляд звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СЛОБОЖАНСЬКИЙ РІТЕЙЛ» щодо поновлення договору особистого строкового сервітуту відносно земельної ділянки, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Цусимська.

№1332. Про розгляд звернення РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКА ІЗЮМСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ».

№1333Про розгляд звернення ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА «КЕГИЧІВСЬКЕ».

№1334. Про розгляд звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕГИЧІВСЬКЕ» щодо відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Генерала Недбайла, 142.

№1335Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Огоновського Йосипа Казимировича.

№1336Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Данко Сергія Вікторовича.

№1337Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Каракай Микити Олександровича.

№1338. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Горбатенко Алли Іванівни та громадянки Бебія Катаріни Сергіївни.

№1339. Про розгляд звернень громадян з приводу надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), з метою передачі даних ділянок у приватну власність.

№1340. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва.

№1341Про розгляд звернення громадянина Лепа Богдана Миколайовича.

№1342. Про розгляд звернень громадян з приводу надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для будівництва індивідуальних гаражів в межах території Ізюмської міської ради.

№1343. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

№1344Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

№1345Про розгляд звернення громадянина Ляшенка Геннадія Миколайовича.

№1346Про розгляд звернення громадянина Кравченка Андрія Івановича.

№1347Про розгляд звернення громадянина Іщука Михайла Олександровича та громадянина Слабунова Євгенія Миколайовича.

№1348. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Ніазової Наталії Олексіївни.

№1349Про розгляд звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ фірми «ОЛІМП».

№1350. Про звернення депутатів Ізюмської міської ради до Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, Міністерства інфраструктури України, ПАТ «Укрзалізниця» щодо внесення змін до розкладу руху потягу №1/2 «Івано-Франківськ – Костянтинівка».

№1351. Про внесення доповнень до рішення 40 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання від 30.05.2017 року № 1024 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Ізюм на 2017 рік».

Електронна платформа Громадський бюджет