551 переглядiв

Прийняті рішення 67 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання від 26.06.2018 р.

№1658. Про затвердження порядку денного пленарного засідання 67 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання.

№1659. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

№1660. Про затвердження Порядку погодження режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Ізюм.

№1661. Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження Положення про порядок нарахування і сплати місцевих податків і зборів.

№1662. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

№1663. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.

№1664. Про створення комісії по передачі майна з балансу Ізюмської центральної міської лікарні на баланс Комунального підприємства ″Ізюмська міська стоматологічна поліклініка″.

№1665. Про реорганізацію КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ МІСТА ІЗЮМ в Комунальне некомерційне підприємство ″Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм″ Ізюмської міської ради.

№1666. Про надання дозволу УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на списання основних засобів (науково-комп’ютерний комплекс ПК учнівський).

№1667. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Ізюм об’єкта ″Реконструкція водоводу від водопровідної насосної станції 2-го підйому Букінського водозабору до контррезервуарів, розташованих на вул. Аеродромній в м. Ізюм (коригування) (1-й пусковий комплекс), (2-й пусковий комплекс)″.

№1668. Про надання повноважень Ізюмському міському голові на виконання заходів з реструктуризації кредиторської заборгованості ІЗЮМСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ (код ЄДРПОУ 32284148).

№1669. Про розгляд звернення громадянина Чепукайтіса Олександра В’ячеславовича щодо переведення в категорію нежилих приміщень квартири №2 по вулиці Покровській, 39 в місті Ізюм, з метою реконструкції під магазин продовольчих товарів.

№1670. Про розгляд звернення громадянки Лоскутової Ганни Михайлівни.

№1671. Про розгляд звернення громадянина Чегринця Андрія Юрійовича.

№1672. Про розгляд звернення громадянина Швабюка Петра Федоровича та громадянина Довгань Павла Борисовича.

№1673. Про розгляд звернення громадянки Якупової Світлани Володимирівни.

№1674. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Шведченка Станіслава Володимировича.

№1675. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Тімофєєва Сергія Володимировича.

№1676. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва.

№1677. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

№1678. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для будівництва індивідуальних гаражів.

№1679. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

№1680. Про розгляд звернення громадянки Гусєйнової Тетяни Григорівни.

№1681. Про розгляд звернення громадянина Шевченка Олега Вікторовича.

№1682. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Сілєвцової Олени Вікторівни.

№1683. Про розгляд звернень громадян з приводу надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у приватну власність для будівництва індивідуальних гаражів в межах території Ізюмської міської ради.

№1684. Про розгляд звернень громадян з приводу надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі даних ділянок у приватну власність.

№1685. Про розгляд звернення громадянина Пасевича Олександра Олександровича.

№1686. Про внесення змін до рішень Ізюмської міської ради.

№1687. Про розгляд звернення громадянки Колісник Віти Миколаївни.

№1688. Про звернення депутатів Ізюмської міської ради до депутатів Харківської обласної ради.

№1689. Про внесення змін до рішення 58 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання від 26.01.2018р. №1418 «Про затвердження Програми розвитку судово-правової реформи і діяльності Ізюмського міськрайонного суду Харківської області на 2018 – 2020 роки».

№1690. Про надання попередньої згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у комунальну власність територіальної громади міста Ізюм Харківської області книг, придбаних на виконання Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки.

Електронна платформа Громадський бюджет