228 переглядiв

Прийняті рішення 78 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання від 27.11.2018

№1894. Про затвердження порядку денного пленарного засідання 78 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання.

№1895. Про депутатський запит депутата Ізюмської міської ради 7 скликання Каракая М.О. до Ізюмського міського голови щодо проведення заходів під час запровадження воєнного стану в Україні.

№1896. Про депутатський запит депутата Ізюмської міської ради 7 скликання Лашаєва Г.В. до Ізюмського міського  голови щодо вживання заходів стосовно заборони вільного доступу дітей та молоді до недобудованої багатоповерхівки по вулиці Цоя.

№1897. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

№1898. Про затвердження Плану розгляду проектів регуляторних актів Ізюмської міської ради на 2019 рік.

№1899. Про безоплатну передачу необоротних активів та інших необоротних матеріальних активів з балансу виконавчого комітету Ізюмської міської ради.

№1900. Про надання дозволу Ізюмському комунальному виробничому водопровідно-каналізаційному підприємству (код ЄДРПОУ 24673063) на списання основного засобу.

№1901. Про розгляд звернення громадянина Самоляка Олександра Федоровича щодо переведення в категорію нежилих приміщень квартири №1 по вулиці Покровській, 35 в місті Ізюм, з метою реконструкції під магазин непродовольчих товарів.

№1902. Про розгляд звернення громадянина Заіки Володимира Олексійовича, громадянина Заіки Романа Володимировича та громадянки Заіки Вікторії Миколаївни.

№1903. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Ворошилової Надії Миколаївни.

№1904. Про розгляд звернення конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель щодо затвердження вартості забудованої земельної ділянки площею 50,0 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Київська, 2-“Є”.

№1905. Про розгляд звернення конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель щодо затвердження вартості забудованої земельної ділянки площею 420,0 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Московська, 28.

№1906. Про розгляд звернення громадянки Міносян Лариси Шорівни.

№1907. Про розгляд звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КЕГИЧІВСЬКЕ” щодо передачі в оренду земельної ділянки, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Паркова, 4-“Є”.

№1908. Про розгляд звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КЕГИЧІВСЬКЕ” щодо передачі в оренду земельної ділянки, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Соборна, 2-“Б”.

№1909. Про розгляд звернення ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА “КЕГИЧІВСЬКЕ”.

№1910. Про розгляд звернення громадянина Довгань Павла Борисовича.

№1911. Про розгляд звернення громадянки Ніазової Наталії Олексіївни.

№1912. Про розгляд звернення РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “РЕЛІГІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ХАРКІВСЬКОГО ЕКЗАРХАТУ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ”.

№1913. Про розгляд звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СЛОБОЖАНСЬКИЙ РІТЕЙЛ” щодо поновлення договору особистого строкового сервітуту відносно земельної ділянки, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Гагаріна.

№1914. Про розгляд звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СЛОБОЖАНСЬКИЙ РІТЕЙЛ” щодо поновлення договору особистого строкового сервітуту відносно земельної ділянки, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Київська (поруч з будинком №17).

№1915. Про внесення змін до рішень Ізюмської міської ради.

№1916. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

№1917. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

№1918. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва.

№1919. Про розгляд звернення громадянина Шведа Олександра Олексійовича.

№1920. Про розгляд звернень громадян з приводу надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі даних ділянок у приватну власність.

№1921. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Неходи Вікторії Олександрівни.

№1922. Про розгляд звернення фізичної особи – підприємця Неходи Віталія Миколайовича.

№1923. Про розгляд звернення громадянина Шевцова Михайла Івановича.

№1924. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Ізюм спортивного комплексу «Варкаут» та турніка-драбини. 

№1925. Про передачу комп’ютерної техніки з балансу Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради на баланс виконавчого комітету Ізюмської міської ради.

 

Електронна платформа Громадський бюджет