Офіційний сайт міста Ізюм

54 переглядiв

Про демонтаж тимчасових споруд  на території міста Ізюм

ІЗЮМСЬКА МІСЬКА РАДА

СЕСІЯ  7 СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №

 

від __________________ 2016 року

 

 

 

            З метою дотримання вимог законодавства та усунення порушень у сфері благоустрою і утримання об’єктів благоустрою м. Ізюм в належному естетичному та санітарному стані, у зв’язку з використанням земельних ділянок без правових підстав, керуючись ст. 26, ст.30, ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  п. 5 ч. 1 ст. 16 Закону України „Про благоустрій населених пунктів”,  відповідно до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності,  затвердженому наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244, Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Ізюм від 30.08.2012 року № 1324, Порядку демонтажу тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності на території міста Ізюм, затвердженого рішенням 18 сесії Ізюмської міської ради 7 скликання від 30.06.2016 року №0393, враховуючи Протокол №2  засідання комісії з демонтажу тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності на території міста Ізюм при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради від 31.10.2016 р.,

Ізюмська міська рада вирішила:

         1.Демонтувати:

         1.1.Тимчасову споруду (торгівельний павільйон ), розташовану  за адресою: вул. Калініна,  м. Ізюм,  власник — ФО-П Жерновий Ю.В.

         1.2.Тимчасову споруду (торгівельний павільйон), розташовану за адресою: вул. Заводська, м. Ізюм, власник — ФО-П Жерновий Ю.В.

         1.3.Тимчасову споруду (торгівельний павільйон), розташовану за адресою: вул. Гагаріна, м. Ізюм (поруч з будівлею 12-А), власник — ФО-П Проніна І.В.

         1.4.Тимчасову споруду (торгівельний павільйон), розташовану за адресою: вул. Московська, м. Ізюм , власник ФО-П Жернова О.І.

         1.5.Тимчасову споруду (торгівельний павільйон), розташовану за адресою: вул. Калініна, м. Ізюм , власник ФО-П Жернова О.І.

         1.6.Тимчасову споруду (відкритий майданчик-кафе з навісом), розташований на території міського парку по вул. Соборній, м. Ізюм, власники –  ФО-П Іванов В.І.,  ФО-П Головченко А.А.

         1.7.Тимчасову споруду (торгівельний павільйон), розташовану за адресою: вул. Пролетарська, м. Ізюм, власник ФО-П Дідич О.В.

         1.8.Тимчасову споруду (торгівельна ятка з навісом), розташовану за адресою: вул. Соборна, м. Ізюм  (поруч з магазином “Брусниця”), власник ФО-П Гінзбург В.Л.

         1.9. Тимчасову споруду (торгівельний павільйон), розташовану за адресою: вул. Гагаріна, м. Ізюм  (поруч з будівлею 12-А), власник — ТОВ “М.С.Л.”.

         1.10.Тимчасову споруду (майстерня по ремонту взуття) по вул. Гагаріна, власник – ФО-П Бегназарян Т.Р.

         1.11.Тимчасову споруду (майданчик-кафе з навісом і стінами, поруч із торгівельним павільйоном), розташовану за адресою: вул. Старопоштова, 41-А, м. Ізюм, власник – ФО-П Лісніченко М.М.

         2.Зобов’язати власників тимчасових споруд, які розташовані без правовстановлюючих та дозвільних документів не пізніше 5 днів, з дати отримання цього рішення, демонтувати їх за власний рахунок та відновити благоустрій території.

         3.Відділу містобудування, архітектури і архітектурно-будівельного контролю апарату виконавчого комітету Ізюмської міської ради довести рішення, у  термін 3 робочі дні, з дати його ухвалення до відома вищезазначених власників тимчасових споруд рекомендованим листом або шляхом розміщення спеціального повідомлення на споруді, що підлягає демонтажу.

         4.У випадку невиконання рішення сесії Ізюмської міської ради особами, зазначеними у п.1 цього рішення, що використовують земельні ділянки без правових підстав, комісії з демонтажу тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності на території міста Ізюм забезпечити його виконання, згідно Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Ізюм.

         5.КП “Благоустрій міста Ізюма” відповідно до п.п. 2.12 Порядку демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Ізюм провести демонтаж зазначених тимчасових споруд з наступним вивезенням на місце тимчасового зберігання.

         6.Відповідальним за виконання даного рішення призначити заступника Ізюмського міського голови  з питань комунального господарства .

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Ізюмської міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин та на постійну комісію Ізюмської міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою і енергозбереження.