Офіційний сайт міста Ізюм

53 переглядiв

Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва

ІЗЮМСЬКА МІСЬКА РАДА

_СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №

 

від  ___   __________ 2016 року

 

 

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст. 12, ч.2 ст. 79-1, ч.6 ст.118 Земельного кодексу України, ч.34 ст.26, ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.1 ст. 50 Закону України «Про землеустрій», Постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру»,

 

Ізюмська міська рада вирішила:

1.Дозволити гр. Тарасенку Володимиру Івановичу розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 1000 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Степана Разіна, 63, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.

2.Дозволити гр. Лукієнко Ярославі Анатоліївні розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 1000 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Соснова, 7-«Ж» для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.

3.Дозволити гр. Гуро Аліні Григорівні розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 1000 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Соснова, 7-«Є» для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.

4.Дозволити гр. Гончаровій Ірині Володимирівні розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 1960 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Червоногірська, 72-«В», для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

4.1.Присвоїти тимчасову робочу адресу, на термін проведення проектних робіт об’єкту проектування: місто Ізюм, вулиця Червоногірська, 72-«В».

5.Дозволити гр. Гончаровій Ірині Володимирівні розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 1000 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Червоногірська, 72-«В», для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.

5.1.Присвоїти тимчасову робочу адресу, на термін проведення проектних робіт об’єкту проектування: місто Ізюм, вулиця Червоногірська, 72-«В».

6.Дозволити гр. Прошкіну Олександру Геннадійовичу розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 1000 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Бородіна, 1-«А», для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.

7.Дозволити гр. Прошкіну Геннадію Миколайовичу розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 987 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Івана Богуна, 5-«Б», для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.

8.Дозволити гр. Луговець Тетяні Іванівні розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 709 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Леваневського, 2-«Ж», для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.

9.Дозволити гр. Сорокотяга Івану Євгенійовичу розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 758 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Червоногірська, 58, для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

10.Дозволити гр. Водоріз Любові Василівні розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 745 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Некрасова, 13, для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

11.Дозволити гр. Пазушко Світлані Іванівні розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 440 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, провулок Тукумський (колишній провулок Комунарів), 4, для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

12.Дозволити гр. Швець Ольгі Дмитрівні:

– розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 1000 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Макаренка, 7-«Е», для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови

– розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 900 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Макаренка, 7-«Е», для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

12.1.Присвоїти тимчасову робочу адресу, на термін проведення проектних робіт об’єкту проектування: місто Ізюм, вулиця Макаренка, 7-«Е».

13.Дозволити гр. Пазущану Сергію Володимировичу розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 600 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Українська, 9-«В», для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.

14.Дозволити гр. Русакову Олексію Анатолійовичу розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 1000 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Волонтерська (колишня вулиця Плеханівська), 30, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.

15.Дозволити гр. Щербаку Миколі Івановичу розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 200 квадратних метрів, яка розташована за адресою: місто Ізюм, вулиця Рокитна, 4, для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення.

16.Доручити громадянам, зазначеним у цьому рішенні, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру» та Закону України «Про Державний земельний кадастр», внести відомості про вищезазначені земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

17.Визначити термін дії даного рішення 8 місяців.

18.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Ізюмської міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.