255 переглядiв

Про перші кроки та підсумки розвитку Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади говорили у Кам’янці

02

24 липня на території Кам’янського старостинського округу Ізюмської міської ради пройшла виїзна нарада під головуванням Ізюмського міського голови Валерія Марченка. У глядацькій залі Кам’янського сільського будинку культури зібрались керівництво міста, представники установ та організацій міста Ізюма, жителі старостинського округу аби підбити перші підсумки роботи створеної Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади.
Відкрив збори Ізюмській міський голова Валерій Марченко. Зокрема, Валерій Віталійович повідомив присутніх про розпочаті організаційні та реформуючі заходи у розвитку в усіх сферах життєдіяльності громади.
Далі слово було надане представникам служб міста Ізюма.
Про перспективи розвитку соціальної сфери доповіла начальник управління соціального захисту населення Надія Петрова. Надія Петрівна розповіла про тонкощі механізму передачі списків субсидантів та пільговиків від районного до міського управління соцзахисту.
Головний спеціаліст відділу землевпорядкування і ГІС Ірина Лисенко розповіла про хід інвентаризації земель та передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення у комунальну власність Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади. Вона повідомила і про те, що ставки земельного податку для жителів округу залишилися на рівні минулого року.
Яка робота проводиться «Центром надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Ізюмської міської ради по впровадженню адміністративно-дозвільних послуг жителям Кам’янського старостинського округу доповіла його начальник Анна Кантор. Вона повідомила про те, що в ЦНАПі буде спеціально створено віддалене робоче місце адміністратора, який обслуговуватиме саме жителів приєднаних сіл. Потреби їхати до міста Ізюма за отриманням адмінпослуг не буде.
Від начальника управління житлово-комунального господарства Юрія Донця та директора комунального підприємства «Благоустрій міста Ізюма» Юрія Бриля присутні дізналися про заходи, які впроваджуються по впорядкуванню та комунальному обслуговуванню території округу. Було наголошено, що в селах Кам’янського старостинського округу в рамках програми «Безпечне місто» найбільш небезпечні ділянки буде облаштовано камерами відеоспостереження. До визначення таких зон обов’язково залучатимуться жителі сіл.
Незабаром почнеться новий навчальний рік. І питання фінансування та функціонування освітянського закладу є чи не найбільш актуальним. Як воно наразі вирішується повідомив заступник начальника управління освіти Віктор Мартинов. Зокрема, він сказав про те, що з 1 вересня 2019 року на території Кам’янського старостинського округу замість Кам’янського навчально-виховного комплексу запрацює Кам’янський ліцей.
Завершив нараду виступ директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм» Юлії Вродзинської. Юлія Сергіївна повідомила присутніх про те, що 29 липня відбудеться відкриття Кам’янської амбулаторії і познайомила з медичним персоналом, який буде обслуговувати жителів сіл Кам’янського старостинського округу. А також закликала укладати договори з сімейним лікарем, оскільки за їх відсутності обстеження та лікування вже не буде безкоштовним.
У ході зустрічі всі охочі мали змогу поставити питання, безпосередньо поспілкуватися з керівництвом міста та начальниками служб.

Електронна платформа Громадський бюджет