162 переглядiв

Валерій Марченко: Міська влада вважає своїм обов’язком створити в Ізюмі належні умови для вільного і комфортного пересування людей з особливими потребами

Станом на 19 вересня ремонтні роботи дорожнього покриття вулиць міста продовжуються. Минулого тижня працівниками ПАТ “ШРБУ” розпочато капітальний ремонт доріг в мікрорайоні “нижнього міста”. Наразі виконано ремонтні роботи дороги на вул. Надозерній, і відтепер замість ґрунтової дороги там лежить суцільне асфальтове покриття. Мешканці п’ятиповерхівок та приватного сектору приголомшені такою подією, адже ця ділянка ніколи не бачила ремонту, тим паче асфальтового покриття. Ями ж на ній сягали такої глибини, що у дощову погоду автотранспортом проїхати було майже не можливо.

Разом з тим на прохання мешканця п’ятиповерхівки по вул. Кленовій, інваліда-візочника та знаменитого спортсмена Олександра Голуба було відремонтовано тротуар на прилеглому до дороги подвір’ї. Як розповів сам Олександр, живе він в цьому будинку майже 20 років, і тротуар до його під’їзду був настільки розбитий, що виїхати з подвір’я становило не просте випробування. І нарешті мрії Олександра та його родини справдились.

В належний стан було приведено і кінцеву зупинку в р-ні ІКПЗ. Окрім того, що за кошти міського бюджету зупинку обклали тротуарною плиткою, також там був облаштований пандус, що дозволить людям з обмеженими можливостями, матерям з дитячими візочками без перешкод дістатись зупинки.

Як зазначив Ізюмський міський голова Валерій Марченко, міська влада вважає своїм обов’язком створити в Ізюмі належні умови для вільного і комфортного пересування людей з особливими потребами.

Відеорепортаж

Електронна платформа Громадський бюджет