663 переглядiв

Про встановлення тарифів за користування послугами “Водоканалу”

 Водоканал

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФІВ 

НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ,

ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ПОСТАЧАННЯ ХОЛОДНОЇ ВОДИ, ВОДОВІДВЕДЕННЯ (З ВИКОРИСТАННЯМ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ СИСТЕМ)

       В зв’язку розглядом 25.01.2017 року на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та оприлюдненням на своєму офіційному веб-сайті www.nerk.gov.ua. схвалених проектів Постанов «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» та «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №2868» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та тарифів на послуги з централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) суб’єктам господарювання, які є виконавцями цих послуг, керуючись Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2016р. №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням їх необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» та частиною 6 статті 32 Закону України  «Про житлово-комунальні послуги»,

     Ізюмське комунальне виробниче водопровідно-каналізаційне підприємство доводить до відома споживачів своїх послуг інформацію, розміщену на офіційному веб-сайті  www.nerk.gov.ua., щодо наміру здійснити зміну тарифів, а саме встановлення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Ізюмському комунальному виробничому водопровідно-каналізаційному підприємству нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та тарифів на послуги з централізоване постачання холодної води, водовідведення  (з використанням внутрішньобудинкових систем) для всіх категорій споживачів, що споживають його послуги у розмірі:

 

на централізоване водопостачання –  9,09 грн/куб.м. без ПДВ (10,908 грн./куб.м. з ПДВ);

на централізоване водовідведення – 13,12 грн/куб.м. без ПДВ (15,744 грн./куб.м. з ПДВ);

на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 10,00 грн./куб.м. без ПДВ (12,00 грн./куб.м. з ПДВ);

на послуги з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 14,43 грн./куб.м. без ПДВ (17,316 грн./куб.м. з ПДВ).

 

       Дані тарифи будуть введені в дію після проведення процедури їх встановлення та реєстрації відповідних Постанов в Міністерстві юстиції України та з дня їх офіційного опублікування в «Офіційному віснику України», про що буде повідомлено додатково у встановленому порядку.

       Діючі тарифи були встановлені Ізюмському комунальному виробничому водопровідно-каналізаційному підприємству 04.11.2016 р. на підставі  Постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання комунальних послуг від 23.09.2016 р. за №1586 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» та за №1587 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №2868».

       Динаміка розміру планованих тарифів в порівнянні до діючих – зростання. На зміну тарифів вплинули такі чинники як зміна обсягів реалізації, що враховані в діючих тарифах, та обсяги окремих статей витрат (детальна інформація розміщена на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг www.nerk.gov.ua.)

      Проекти Постанов оприлюднюються на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг www.nerk.gov.ua. для доведення до відома споживачів та надання зауважень і пропозицій, які приймаються до 13 лютого 2017 року включно за адресою: вул.Чумацька, буд.11, м.Ізюм, 64303.

Директор ІКВ ВКП                           Зубко М.А.