126 переглядiв

Набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні»

без опл доп

 

       Продовженно строк формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій до 1 липня 2017 року.

       З  01 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Тому, неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017 року повинні привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу. Неприбуткові підприємства, установи та організації, які не приведуть свої установчі документи у відповідність із нормами  вищезначеного кодексу, після 1 липня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

       Враховуючи вищевикладене, всі громадські формування повинні до

      1 липня 2017 року переглянути власні статути, внести і зареєструвати зміни до них у відповідності до Податкового кодексу України.

      Вимоги до документів, які подаються для внесення змін до відомостей про громадське формування, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи, передбачені частиною 4 статті 17 закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».

Інформаційне бюро правової допомоги третього Харківського місцевого центру БВПД

Електронна платформа Громадський бюджет