Офіційний сайт міста Ізюм

113 переглядiв

Проведення ІІІ Українсько-Німецького Форуму “Біоенергетика, енегоефективність та агробізнес” (ВЕА) у місті Харків 23 жовтня 2018

images

       23 жовтня 2018 року в місті Харків відбудеться ІІІ Українсько-Німецький форум «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес» (ВЕА).

       Форум ВЕА – це нові контакти, обмін досвідом із німецькими колегами, а також можливість налагодити стратегічне українсько-німецьке партнерство і започаткувати нові проекти у галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії.

       Зазначений форум проходить раз на два роки та збирає понад 300 представників українського та німецького бізнесу, органів влади й міжнародних інвесторів, зацікавлених у реалізації проектів у сфері енергоефективності та відновлювальних джерел енергії.

       Ключові питання цьогорічного форуму:

  • Державна політика у сфері енергоефективності та аграрному секторі: чи йде Україна до Європи?;
  • Лібералізація та нові моделі на українському ринку енергетики: тренди, виклики, перспективи;
  • Енергоефективність та сталий розвиток в агробізнесі;
  • Розвиток системи енергоефективності громад, принцип “smartbuilding – smartcity – smartcommunity”;
  • Система дуальної освіти та розвитку спеціалістів у сферах енергетики, енергоефективності та агробізнесу.

       ІІІ Українсько-Німецький форум «Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес» (ВЕА) буде проведенийу креативному просторі «Фабрика» за адресою: м. Харків, вул. Благовіщенська,1.

       Для участі у форумі та з організаційних питань можна звернутись: за тел. 099 454 17 40, e-mail:BEAFORUM.UADE2018@GMAIL.COM