Офіційний сайт міста Ізюм

164 переглядiв

Проведення інформаційного заходу щодо установ соціальної сфери          м. Ізюм

 DSCN0214

 14 березня 2018 року в приміщенні Ізюмського міськрайонного відділу з питань пробації спільно з Ізюмським міський центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради та релігійною громадою «Нове життя» проведено захід на тему: «Організації та установи соціальної сфери м. Ізюм».

Дана зустріч була спрямована на роз`яснювальну та інформаційну роботу з особами, які засуджені до покарань без позбавлення волі, а саме: формування навичок свідомого ставлення до себе та свого оточення, зокрема, звернення уваги на розуміння відповідальності за своє життя та мотивування їх до самостійного вирішення життєвих ситуацій шляхом розуміння адресності отримання соціальних послуг в соціальних установах нашого міста.

Також, фахівцями Ізюмського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ізюмської міської ради протягом заходу було розповсюджено інформаційний матеріал для обізнаності присутніх щодо організацій та установ соціальної сфери Харківської області, які можуть надавати соціальні послуги.