Офіційний сайт міста Ізюм

План заходів
Туристичні маршрути м. Ізюм
Урядові портали

01-president02-uryadoviy03-verhovna04-kharkivska05-kharkivska06-dergavniy07-kharkivskiy

240 переглядiв

Пройшов другий етап загальноміської Спартакіади

DSC00197

         Загальноміська спартакіада серед підприємств та організацій міста продовжила свої змагання 4 березня у спортивному комплексі  “Локомотив” ДЮСШ ім. В.В.Ткаченка, де відбувся турнір з волейболу.

Участь взяли традиційно 8 команд: працівники Ізюмського відділу поліції, відділу надзвичайних ситуацій (Рятівники), Ізюмського комунального підприємства теплових мереж, управління освіти,  приладобудівники, Ізюмська дистанція колії (ПЧ-5), Ізюмський профісійний ліцей та Ізюмська міська рада. Слід зазначити, що капітаном команди Ізюмської міської ради був Ізюмський міський голова Валерій Марченко.

         В урочистому відкритті Спартакіади взяв участь заступник Ізюмського міського голови  Володимир Мацокін, який у своїй вітальній промові побажав успіхів командам і щоб переміг найсильніший.

          Привітали спортсменів своїм показовим виступом вихованці естрадно-циркової студії “Чудесники”.

         Змагання проходили за коловою системою у підгрупах. У стикових іграх за 7-8 місце зустрілися команди поліції та приладобудівників з рахунком 2:1 – по партіям перемогла команда заводу.

         За 5-6 місце боролися команди Ізюмська дистанція колії (ПЧ-5) та Рятівники, де перемогу з рахунком по партіям 2:0 здобули Рятівники.

         3-4 місце розіграли команди  Ізюмської міської ради та ІКП теплових мереж, де впевнену перемогу з рахунком 2:0 по партіям здобула  команда Ізюмської міської ради.

         Переможцем цих змагань стала команда управління освіти, яка в фіналі з рахунком 2:0 по партіям перемогла команду професійного ліцею.

                   Отже,  за результатами ІІ етапу Спартакіади командні місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Управління освіти

2 місце – Профліцей (ІПЛ)

3 місце – Ізюмська міська рада

4 місце – Тепломережа

5 місце – Рятівники (МНС)

6 місце – Ізюмська дистанція колії (ПЧ-5)

7 місце – Приладобудівники (ІПЗ)

8 місце – Поліція.

         Кращими гравцями турніру визнано Валерія Марченка (Ізюмська міська рада), Садовнікова Олега (управління освіти), Мірошника Андрія (професійний ліцей).

         Команди-переможці та кращі гравці отримали грамоти та кубки.

         Наступним видом Спартакіади будуть змагання з багатоборства, які пройдуть у травні місяці.