312 переглядiв

Публічна інформація. Квартирний облік

№0362 Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради

№0343 Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Ізюмської міської ради

Шановні мешканці міста Ізюм, які перебувають на квартирному обліку

       Відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради від 11.12.1984р. №470, на громадян покладено обов’язок щорічного, в період з 01 жовтня по 31 грудня, проходження перереєстрації та надання документів, що підтверджують наявність підстав перебування на обліку потребуючих поліпшення житлових умов.

       У зв’язку з цим виконавчий комітет Ізюмської міської ради, повідомляє про необхідність перереєстрації всіх громадян, що перебувають на квартирному обліку в період з 01 жовтня по 31 грудня поточного року.

       За інформацією звертатись до Управління житлово-комунального господарства Ізюмської міської ради за адресою: м. Ізюм, вул. Покровська,32 кабінет №4 або за тел.: (05743) 2-11-40.

Електронна платформа Громадський бюджет