Офіційний сайт міста Ізюм

472 переглядiв

«Разом у майбутнє» впевнено крокує Ізюмом

Заставка Ізюм.00_07_10_13.неподвижное изображение001

Наприкінці вересня у рамках конкурсу «Разом в майбутнє» свої перемоги презентували міський Палац культури та Ізюмський краєзнавчому музеї імені М.В.Сібільова. А вже на початку жовтня до них долучились ізюмські освітяни. Заклади освіти нашого міста є постійними учасниками обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», оскільки без створення належних умов для організації та проведення освітньої діяльності не можна забезпечити якісне навчання та виховання дітей.
Ось і у цьому році свої мрії вдалося реалізувати Ізюмському дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) №14 та Ізюмському центру дитячої та юнацької творчості Ізюмської міської ради.
З цієї нагоди 11 жовтня тут презентовано грантові проекти, які завдяки співпраці Харківської обласної ради, міської влади, управління освіти Ізюмської міської ради та батьківських рад закладів втілилися в життя у 2018 році. На урочистостях були присутні депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов, Ізюмський міський голова Валерій Марченко та начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний.
Так, завдяки реалізації проекту «Затишний садок – оселя для діток» в Ізюмський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №14 було придбано обладнання для облаштування музичної зали. Завідувач дитячого садку Олена Середа від колективу закладу, батьківської ради та вихованців подякувала обласній владі, керівництву міста за те, що завдяки турботі дорослих у закладі постійно створюються сучасні та комфортні умови для інтенсивного, всебічного розвитку малюків, для формування музичних та прояву творчих здібностей, які сприяють загальному розвитку дітей та підготовці їх до школи.
А у центрі дитячої та юнацької творчості завдяки реалізації проекту «Чисте довкілля нашого двору – запорука здоров’я дітей» цьогоріч облаштовано територію тротуарною плиткою та відремонтовано ганок. Завдяки цьому подвір’я стало просторим, а приміщення значно красивішим. Це дозволило покращити умови перебування дітей, які відвідують Центр дитячої та юнацької творчості аби у вільний час займатися улюбленими справами.
Під час урочистостей Ізюмській міський голова Валерій Марченко наголосив, що завдяки співпраці обласної влади, органів місцевого самоврядування та населення міста Ізюма вирішення важливих питань життєдіяльності громади завжди має позитивний результат.
А депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов вручив переможцям сертифікати та запевнив, що буде продовжувати плідну співпрацю з керівництвом Ізюма та допомагатиме в реалізації майбутніх проектів на обласному рівні.